1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PayPal i moje pieniądze.. ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rekrut, Październik 18, 2011.

1. rekrut

rekrut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    witam Was właśnie jestem w trakcie dodania konta PayPal abym mógł płacić za różne usługi etc etc w M$ - i w ostatnim kroku dostałem taki komunikat - generalnie jest zrozumiały ale....

Klikając przycisk Wyrażam zgodę i chcę kontynuować, wyrażasz zgodę na korzystanie z konta PayPal w celu dokonywania płatności z datą przyszłą na rzecz firmy Microsoft Luxembourg S.a.r.l.. W ten sposób upoważniasz firmę Microsoft Luxembourg S.a.r.l. do bezpośredniego obciążania Twojego konta PayPal. Płatności będą dokonywane zgodnie z warunkami dotyczącymi płatności wstępnie zatwierdzonych, które określono w Umowie z Użytkownikiem. Płatności będą dokonywane przy użyciu domyślnej formy płatności, chyba że wybierzesz preferowaną formę płatności, przechodząc do strony swojego profilu PayPal. Możesz także przejść do sekcji Moje wstępnie zatwierdzone płatności swojego konta PayPal, aby anulować tę autoryzację.

i teraz jak zakupię za 1zł konto Gold i ten miesiąc minie to M$ może przedłużyć ze mną "umowę" i zabrać mi z konta na PayPal'u pieniądze nawet jak ich tam nie będzie ? czyli będę na tak zwanym minusie ? potem odsetki etc etc :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. szmelc

szmelc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    raczej nie poprostu jesli nie bedziesz mial srodków na koncie /nie doladujesz go stosunkowo szybko przed nadchodzaca transakcja/ przelew nie zostanie wykonany. nawet salomon z pustego nie naleje. a PayPal nie jest bankiem nie udziela pozyczek ani kredytow wiec i debetow tez nie. nie bedzie srodkow nie zrealizuja przelewu. proste. jest jeden taki mechanizm w paypal ktory dziala jak oszustwo ze strony kupujacego. ale to ciebie raczej nie dotyczy.

Edit
    a ty chcesz ustawic jakies zlecenie stale na rachunek czy cos takiego? bo moze rozwiazaniem dla ciebie byla by ekarta /taki wynalazek ktory mozesz dowolnie zaladowac i rozladowac/
    mozesz tez taka ekarte podac w paypal /ona jest w rachunkach inteligo, mabank i innych pewnie tez/ i wtedy napewno jak skancza sie srodki nic nie zostanie przelane, zwyczajny brak dostepu do srodkow. jest to tez bezpieczniejsze jesli mialby byc robiony jakis atak na twoje konto.

4. rekrut

rekrut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    nie nie chcę żadnych zleceń - tylko jak loguję się na XBL i przy wyborze konta Gold za 1 zł (promocja dla nowych) to jest tam napisane że konto zostanie automatycznie przedłużone po miesiącu, ale po cenie już odpowiedniej czyli 29 zł i zastanawiam się jak nie wpłacę pieniędzy na PayPal'a to czy mimo wszystko oni pobiorą pieniądze a ja potem muszę się rozliczyć z PayPal

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    taki jest warunek promocji...automatyczne odnowienie konta....

kup za zeta...za jakies 2 tygodnie zadzwoń do nich i anuluj odnawianie....

6. szmelc

szmelc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    kolega ma racje to jest warunek promocji czyli to zwykly abonament. skozysta tylko ten ktory taki abonament chce teraz zalozyc ma 1 miesiac za 1 pln. nie wiem jak to bedzie z reklamacja takie odnowienia ale gdybys w paypal podal dane ekarty /jesli paypal wogole w takim przypadku ja zaakceptuje/ to moglo by sie to udac bo takiej karty nie moga obciazyc. tylko czy to warto dla 28 pln ? zakladac konto, czekac na kare chyba nie...

jak anulujesz odnowienie podejrzewam ze bedziesz musial zaplacic calosc 29pln czyli doplacic 28pln

7. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    nic nie zaplaci...kilka miesiecy temu tez miałem taką promocje....konczył mi sie miesiac i zadzwoniłem i anulowalem odnowienie

8. c4hir

c4hir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem jak u was, ale jak moge na swoim koncie anulowac auto odnowienie online - nie musze juz dzwonic.

9. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Coś kręcisz, nie ma takiej opcji.

10. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia: