1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PayPal i xbl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez XgameX, Czerwiec 7, 2011.

1. XgameX

XgameX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Witam
    Mam problem z kontem paypal i xbl. tzn chciałem kupić promocyjnego golda z 1zł i opłacić to z paypala. no i kłopot w tym że skierowało mnie na stronę xboxa.. no i tam nic nie ma na temat paypal...
    ktoś z was może opłacał golda z konta paypal??
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. croixdefeu

croixdefeu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
    Wchodzisz na stronę xboxa. Logujesz się. Klikasz na zakładkę " Mój Xbox " i wybierasz " Konta " . Następnie w " Informacje o koncie " wybierasz " Zarządzaj opcjami płatności ". Pojawi ci się " Płać w systemie Pay Pal " i "Dodaj nową kartę " . Jeśli wybierzesz Pay pal otworzy się strona , na której albo się rejestrujesz , albo logujesz ( jeśli masz już konto w Pay Palu ) . Dodajesz kartę kredytową i to wszystko . Pay Pal zweryfikuje jeszcze twoją kartę kredytową pobierając z niej 6,50 zł ( oczywiście zwraca tą kwotę po weryfikacji ). I tyle .

4. lewy725

lewy725 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Błonie
    A jak ja nie mam karty kredytowej, tylko wpłaciłem pieniądze za pośrednictwem przelewu to w jaki sposób mam przypisać konto paypal do xboxlive?

5. darnix

darnix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gdzie jest ten gold za 1zł

6. croixdefeu

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
    No właśnie tu jest ten ból , że woła o kartę kredytową. Próbowałem dodać taką bez wypukłego numeru i też lipa .

Darnix - odpalasz konsolę i w zakładce " W centrum uwagi " jest promocja " oferta ograniczona w czasie dla ....... "

7. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    jaką kartę??ja dodałem paypala kupiłem live za 1 zł....nie było żadnych problemów...

8. croixdefeu

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
    Opeael2 opiszę ci po kolei co i jak u mnie jest. Wchodzę w konsoli w tego nieszczęsnego golda i wybieram " zmień opcje płatności " . Dostaję komunikat żeby zajrzeć na stronę xbox.com . Tam robię tak jak opisałem w pierwszym poście . Przenosi mnie na stronę https://buy.live.com/PCS/uihost.cex...rd/SelectPaymentInstrument.aspx&wa=wsignin1.0 . I tu po zalogowaniu do PayPala wyskakuje okno , w którym trzeba podać numer karty. Konto w PayPalu założyłem wcześniej , ale nie dodałem ani karty , ani rachunku bankowego do rozliczeń.

9. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Ja dodalem konto bankowe i jest ok

Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk

10. croixdefeu

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
    Czekam właśnie na weryfikację konta. Zobaczymy , czy teraz pójdzie bez problemów. Dam znać jak się sytuacja rozwinie.

11. croixdefeu

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
    Opeael2 miałeś rację. Wszystko już jest ok. I mały tutek dla wszystkich z podobnym problemem : najpierw trzeba założyć konto na stronie PayPal , potem powiązać z nim rachunek bankowy. Po weryfikacji , która trwa 2-3 dni robocze można już wejść na stronę xboxa i dodać opcję płatności przez PayPal. W przeciwnym razie przy próbie dodania PayPala na stronie xboxa , będzie się pojawiać monit o wpisanie numeru karty kredytowej. Myślę , że wszystko jasne i temat można zamknąć.

12. kajoj53

kajoj53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na czym ten PayPal polega? Słyszałem kiedyś o czymś podobnym, ale tam się zbierało kasę z smsów.

13. croixdefeu

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
  14. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja mam powiązany PayPal z rachunkiem, a nie wyskakuje mi nawet przycisk żeby go dodać. O co chodzi?

Wczytywanie...

Poleć forum