1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PayPal-M$ Points

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wujcior, Listopad 12, 2009.

1. wujcior

wujcior Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Chciałbym sobie kupic punkty m$ ale nie mam forsy a instnieje coś takiego jak paypal czy to jest legalne i czy zaa to sie nie płaci ? PRosze o odp. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. lisek84

lisek84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce - Warszawa
    oczywiscie ze jest legalne, od jakiegoś czasu też w końcu doczekaliśmy sie wspierania polski przez tę usługę.
    Jest to usługa transferu kasy taka sama jak płatności allegro, allpay, platnosci.pl
    Dla Ciebie jako klienta usługa jest bezpłatna, dla sprzedawcy jest płatna - z twojej kwoty zostanie potrącona prowizja paypal'a, ale ciebie to już nie obchodzi.

4. wujcior

wujcior Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    czyli moge sobioe załozyc takie konto i zbierac na nie forse a nastepnie kupic sobie dziki paypal punkty m$ - tylko jedno pytanie jak zbierac kase na paypal ??

5. heavybob18

heavybob18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  6. macmus

macmus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    najlepiej połaczyć ja ze swoją karta kredytowa lub ekarta z mbanku. moza jeszcze przez dotacje ze stron etc..
    ja tak mam i wszystko dziala. paypala nie uzywałem w xboxie :)

7. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    nie da sie kupic msp za pomoca paypala z tego co wiem,ale znajac zyci9e pewnie mnie cos ominelo :p?

8. lisek84

lisek84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce - Warszawa
    normalnie przez usluge nie, mozna co najwyzej kupic na ebay'u zdrapke z kodami.

Wczytywanie...

Poleć forum