1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PayPal & Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZbyszekX, Styczeń 3, 2013.

1. ZbyszekX

ZbyszekX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie :smile: . Od dawna czytam forum, ale nie miałem okazji się zarejestrować aż do dziś.

Drugi dzień się męczę z dodaniem konta PayPal do Xbox Live i nic. Szukałem w internecie i tematów o łączeniu tych kont mnóstwo, żaden nie odpowiada w 100% na mój problem i nie pozwolił mi go rozwiązać. Już powoli nerwicy dostaję... :ambivalence:

Mianowicie. Założyłem jakiś czas temu konto PayPal. Powiązałem je z rachunkiem bankowym i zweryfikowałem je podając te kwooty jakie mi przesłali.
    Status na Paypal mam: zweryfikowany, ale nadal nie udaje mi się połączyć go z Xboxem..

Gdy próbuję z konsoli powiazać konta wyskakuje mi błąd 8382025c czyli:

Jeśli podczas korzystania z usługi Xbox LIVE zostanie wyświetlony kod błędu 8382025C, oznacza to, że konto PayPal, które chcesz dodać, nie jest obsługiwane. Usługa Xbox LIVE akceptuje wyłącznie te konta PayPal, w których źródłem finansowania jest karta kredytowa lub potwierdzony rachunek bankowy. Przeczytaj tę stronę, aby uzyskać więcej informacji na temat kodu błędu 8382025C oraz dowiedzieć się, jak rozwiązać problem.

Więc mimo potwierdzenia rachunku wyskakuje i taki błąd... Natomiast jeśli próbuję przez Xbox.com PL - Xbox.com to w pewnym momencie i tak chcą ode mnie abym podał dane karty :/

Proszę o pomoc/wyjaśnienie co może być przyczyną i jak sobie z tym poradzić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. derr

derr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    może masz na koncie PayPal częściowe ograniczenia

4. ZbyszekX

ZbyszekX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tzn co np ? Co należy zrobić by wyeliminować te ograniczenia ?

5. Adrian&Marta

Adrian&Marta Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    podpinam się pod temat, nie mogę wgl dodać konta paypal a jak chce to zrobić to w weryfikacji żąda karty , operacje przeprowadzam przez strone www

6. Kuba Jurek

Kuba Jurek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sufczyn, Poland
    mi przy dodawanie konta paypal wyskakuje taki komunikat:[​IMG] Też mam konto zweryfikowane rachunkiem bankowym

EDIT

Image - TinyPic - bezpłatny hosting obrazów, udostępnianie zdjęć i hosting filmów wideo

Info orso6 // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum