1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Paypal zweryfikowany, dodany rachunek bankowy i brak możliwości zakupów w XBOX Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pakapp, Styczeń 20, 2012.

1. pakapp

pakapp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, walcze z dodanie konta paypal. Dodanie konta przez konsole oczywiscie jest niemożliwe z powodu blędu, więc robie to przez www.xbox.com/pl.

Konto PayPal mam zweryfikowane, wpłaciłem 10 zł i dodałem rachunek bankowy. W dalszym ciągu probując dodać PayPal, wmusza dodanie karty kredytowej lub debetowej. Regiony obu kont są PL. Co z tym fantem zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Dodać kartę kredytowa lub debetową...

4. pakapp

pakapp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to jest oczywiste ale chodzi o sytuacje jesli nie mamy karty kredytowej... Na forum byl kiedys watek i napisano, ze jak nie mam kk to dodajemy rachunek bankowy w pay pal i weryfikujemy konto i powinno hulac...i nie hula :D

5. dolo

dolo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    zabrze
    Musisz zrobić weryfikacje konta i wtedy paypal ci wyśle dwa przelewy i te kwoty co dostaniesz to wpisujesz w aktywacji i masz wtedy konto zweryfikowane ją też czekam na te przelewy do 2 dni idą

6. martin87

martin87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Również mam problem. Może ktoś będzie w stanie pomóc. Chciałem zakupić konto gold za 1 zł. Założyłem Paypal'a dodałem rachunek bankowy, bo moja karta nie jest obsługiwana. Dostałem dwa przelewy potwierdziłem je w PayPal jestem zweryfikowany a przy próbie zakupu i tak piszę by podać kartę. W czym może być problem?

7. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czy po dodaniu danych karty można je później jakoś usunąć?

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
  9. dolo

dolo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    zabrze
    ja konto zweryfikowalem wplacilem kase i normalnie kupuje z xbox live nie musialem zadnej karty dodawac i normalnie kupuje tylko podczas wpisywania danych na xboxie wpisywalem tez z pozycji kompa jak juz zrobilem na kompie to na konsoli coflem sie do samego poczatku i juz mialem dane zapisane i moglem juz kupowac moze i u was tez tak bedzie

10. Futami

Futami Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3m
    Też miałem ten sam problem. Rozwiązaniem było wpłacenie większej ilości pieniędzy. Ja musiałem mieć na oko 40 zł bo chciałem kupić 2 miesiące za 6 zł. Dodatkowo trzeba zweryfikować konto paypal na stronie xbox.com

Wczytywanie...

Poleć forum