1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pc czy xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kser, Grudzień 4, 2010.

1. Kser

Kser Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Piska
    Witam mam problem powiem mm pc 4gb ram procek amd athlon 64 x2 dual core 4400+ 2,31GHz grafika ati radeon x1200 (call of duty 4 na minimalnych sie tnie jak ch...) i pytanie mam okolo 700zl i czy pakowac to w pc lepsza grafika itd. czy kupic poprostu xboxa dodam ze chce inwestycje na dluzszy czas.

(niewiem czy to odpowiedni cial do tego)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1686
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Powiem ci że miałem podobny problem tylko że do dyspozycji miałem luzem 1000 zł.
    athlon 64 x2 +6000 pamięć 3GB DDR2 Geforce 9600 GT.. (Gry chodziły albo na wysokich albo na średnich detalach)

Ale doszedłem do wniosku że nie mam ochoty co jakiś czas znowu pakować kasy do PC. I dlatego kupiłem Xboxa360. No i wg. mnie lepiej na padzie się gra. Jedynie trzeba się przyzwyczaić do FPS'ów na Padzie (mam ps2, x1 więc trochę wprawy już mam ] =]).

4. lechuszusz

lechuszusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli inwestycja na dłuższy czas, to ja brałbym Xboxa.
    Jedyna wada, to drogie gry, ale nie musisz się martwić, czy ci piecyk pociągnie, czy nie.

Wczytywanie...

Poleć forum