PC DVD Burner

paaczek

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma co spekulować, trzeba poczekać na oficjalne info od c4e, a nawet jak by to była prawdziwa lista, to wydatek rzędu 100 zł. to nie jest dużo.
 

Triszu

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli okaże się prawda ze fw będzie do iHASów to mam ładnego farta ;p
 

SIEDZE

Banned
Ja wolę RGH, większe mozliwosci beda ;]
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
Ja swojego Teaca'a już z ciekawości crossflashowałem na Lite-on'a 424 rev. A :) ale na xbox-scene są napaleńcy co już pobiegli kupować - 18$ za OEM IHAS 124, czyli taniej niż u nas :)

A jeśli chodzi o nagrywarki w ogóle, to teraz to już nie ma w miarę sensownych rozwiązań, TEAC, Pioneer, Plextor, Sony, ASUS wszystko na elektronice Lite'onów wychodzi, głównie na chipsetach Media Tek.
 

peco

Banned
jak wiadomo niektorym forza działa. a nie powinna?

w przypadku ze ja gram tylko offline wiec obraz moze byc torszke gorszy od oryginalu, równierz musze zakupic tą (przyszłościową) nagywarke?
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
jak wiadomo niektorym forza działa. a nie powinna?

w przypadku ze ja gram tylko offline wiec obraz moze byc torszke gorszy od oryginalu, równierz musze zakupic tą (przyszłościową) nagywarke?
Na mój rozum nagrywareczka będzie po to byś mógł nagrać obraz płyty w jakości 1:1, co daje możliwość "bez stresowej" gry na Live.
 

night&day

Użytkownik
Użytkownik
Da się podpiąć te Liteony iHas przez USB do laptopa jako napęd zewnętrzny?
Tylko skąd zasilanie by szło do nagrywarki?

Macie problem kupić nagrywarkę, ja muszę kupić PC-ta, jeśli się nie da podłączyć do lapa.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
na allegro napędy iHAS chodzą po 75 zł wiec na ma co płakać tylko się cieszyć, że mimo nowych zabezpieczeń dalej udaje się je łamać..
Jeżeli ta lista napędów się sprawdzi i ludzie się pokapują to na Polskie realia ceny skoczą momentalnie w górę :D
Plextor PX-L890SA kompatybilna :)
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli ta lista napędów się sprawdzi i ludzie się pokapują to na Polskie realia ceny skoczą momentalnie w górę :D
Plextor PX-L890SA kompatybilna :)
Jeśli ta lista będzie taka faktycznie, to przypuszczam że też będziesz musiał zrobić crossflash napędu tak jak ja, bo pewnie ten fw od c4e nie wejdzie jak w systemie będziesz miał napęd rozpoznawalny jako Plextor. Tylko pamiętaj o zrobieniu backupu fw plextora, ja w swoim TEAC zapomniałem i mam delikatny problem jakbym chciał wrócić do stockowego, bo w sieci nie ma takiego fw, a we wsparciu teac też twierdzą że nie mają :)

W Polsce to marże są olbrzymie w sklepach, na notebookach sklepy zarabiają plus 500 czasami lepiej.

Co do podłączenia napędu od PC do lapka, to post użytkownika skrzek w tym temacie to opisuje:
Jak podłączyć nagrywarke DVD od PC do Laptopa

Cały zestaw za 20 pln można dostać tutaj:

http://allegro.pl/adapter-usb-ide-sata-ata-2-5-3-5-importer-fv-i1852601101.html

Kwestia jest jeszcze jak to będzie się sprawować, ale to 20 plnów tylko to żaden wydatek można powiedzieć...
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli ta lista napędów się sprawdzi i ludzie się pokapują to na Polskie realia ceny skoczą momentalnie w górę :D
Plextor PX-L890SA kompatybilna :)
skad to info?
 

TigraTeam

Banned
 

night&day

Użytkownik
Użytkownik
Co do podłączenia napędu od PC do lapka, to post użytkownika skrzek w tym temacie to opisuje:
Jak podłączyć nagrywarke DVD od PC do Laptopa

Cały zestaw za 20 pln można dostać tutaj:

ADAPTER USB IDE SATA + ATA 2,5 + 3,5 IMPORTER FV (1852601101) - Aukcje internetowe Allegro

Kwestia jest jeszcze jak to będzie się sprawować, ale to 20 plnów tylko to żaden wydatek można powiedzieć...
Super, dzięki za przydatne info.
Teraz pytanie czy da się z poziomu laptopa przez ten adapter zmienić firmware w nagrywarce?
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
szkoda, zawsze chcialem miec plextora. teraz byl by konkretny powod do zakupu:)
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
Super, dzięki za przydatne info.
Teraz pytanie czy da się z poziomu laptopa przez ten adapter zmienić firmware w nagrywarce?
To trzeba będzie sprawdzić już we własnym zakresie, albo szukać po forach ja nie dam gwarancji że wszystko będzie dobrze, tym bardziej że średnio ufam takim "przejściówkowym" rozwiązaniom... teoretycznie powinno działać tak sądzę przynajmniej...
 

patryk2828

Banned
Użytkownik
Kur^a Wkur^^^em się ! Dzisiaj mi przyszedł xbox od przeróbki lt 2.0 i forzy nie bedzie ? ! h^j wi czy bedzie wogóle ten firmware może nawet być abgx lub lt new
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
szkoda, zawsze chcialem miec plextora. teraz byl by konkretny powod do zakupu:)
hm, kupić plextora żeby go sflashować na liteona, marzenie chyba się nie spełni :) ale ja zawsze chciałem mieć TEACa i miałem do wczoraj, przynajmniej tyle, teraz mi się wyświetla Lite-On ihas 524 :))
 

patryk2828

Banned
Użytkownik
Ja niechce kupywać nowej nagrywarki ! Niech c4 zrobi abgx'a lub coś w tym stylu
 

kieszko

Użytkownik
Użytkownik
A kto cie zmusza do kupowania nagrywarki? Nie ma przymusu. A to , ze nadal chcesz piracic to juz inna sprawa
 

patryk2828

Banned
Użytkownik
No chcem ... ale bede bidny jak mysz kościelna !
 

patryk2828

Banned
Użytkownik
Ej ma ktoś email'a do c4eva ?
 

Do góry Bottom