1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PC Gamer:Batman Arkham City na PS3 i X360 wygląda naprawdę biednie w porównaniu do PC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Sierpień 14, 2011.

1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu

Najnowszy numer niemieckiego magazynu PC Gamer zawiera 5-stronicową zapowiedź Batman: Arkham City, napisaną w oparciu zarówno o konsolową, jak i PC-tową wersję gry. Redaktorzy periodyku potwierdzają niestety smutną prawdę, a więc fakt "zacofania technologicznego" konsol PlayStation 3 oraz Xboxa 360 względem komputerów...

Jak czytamy na łamach pisma:
    Nie jest to oczywiście nic czego byśmy nie wiedzieli, bo konsole mają już swoje lata i nie można nieustannie rozbudowywać ich o coraz to nowsze podzespoły. Mimo wszystko, ja jakoś nie zauważyłem aż tak ogromnej różnicy w oprawie graficznej najnowszych gier, w porównaniu do tej z komputerów (pomijając pierwsze oraz drugie Crysis). Trzeba również zaznaczyć, że Niemcy to jedyny w pełni cywilizowany z marketingowego punktu widzenia kraj na terenie Europy, w którym komputery klasy PC nadal górują nad konsolami, dlatego też opinie wydawane przez tamtejsze periodyku są takie, jakich oczekuje "lud".

źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Mnie to zwisa, że na PC będzie lepiej wyglądać poprzednia część była bardzo ładna na konsole więc kij wam w du*e PC Gamer.

4. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Liczy sie zawartość która będzie taka sama, i taki sam fun będzie sprawiać :)

5. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja tam liczę na gameplay. Oczywiście grafika w dzisiejszych czasach też jest w jakimś stopniu ważna, więc jak pójdzie na PC to będę grać na PC. Jak na konsoli to na konsoli. Ważne żebym się dobrze bawił ;]

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Nie powiem, na konsolach Batman był naprawdę świetny, ale jak na pc pograłem na max z PhysX to jednak trochę okroili gierkę, a minęły już 2 lata i postęp większy :)

Osobiście wybieram wersję pc, tym bardziej, że gra domyślnie wspiera pada od x360 :D

7. venom12

venom12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja za bardzo nie patrze na grafikę, mi gra musi się spodobać fabularnie inaczej nie będę grał nawet jak grafa będzie wyglądać jak real. Wiadomo z konsol nie można wyciągnąć już dużo ale i tak jeszcze grafika jest bardzo dobra.

8. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Dokładnie co z tego, że Crysis 2 wygląda jak prawdziwy film akcji z tymi wszystkimi bajerami jak Directx 11 czy ten cały PhysX jak po połowie gry już mi się w nią grać nie chciało i niestety z niechęcią go ukończyłem.

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Physx to technologia nVidii, więc nie dość że konsole tego nie obsługują to i nie wszystkie karty (Radeon'y).
    A konsole nawet nie wiedzą co to DirectX 10, a Ty tu z 11 wyskakujesz :D Chyba że na PC grałeś (ale i tak Crysis 2 nie obsługuje PhysX) :p

Jakiegoś szoku nie doświadczyłem. Jedynka sporo odstawała od wersji PC, więc nie ma co się dziwić.

10. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    i dlatego będe grał w to na PC
    bardzo dobrze że będzie w tej grze GFWL to pare aczików wpadnie(szkoda że tak mało gier teraz ma gfwl)

11. Hrabia_Pawel

Hrabia_Pawel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pożyjemy zobaczymy ale mam nadzieję, że to nieprawda

12. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jak grali na kompie z procesorem 50-rdzeniowym, kartą graficzną 1 TB, 500 GB RAMu, to różnica musi być.
    Mi lekko podrasowana grafika z Arkham Asylum wystarczy:)

13. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    nagle nikt nie patrzy na grafike a jak sa porownania graficzne i xbox wypada lepiej to wszyscy sie podniecaja... hipokryci.
    trzeba sie zaczac przyzwyczajac ze PC bedzie coraz bardziej wyprzedzac konsole. perspektywa wykorzystania mocy komputera ktora maja tworcy gier jest ciezka do odparcia. nie oznacza to ze na konsolach bedzie gorsza grafika niz dotychczas oczywiscie.

14. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Chyba , każdy przyzwyczaił już się do tego , że na stoliku nie posiada nextgena...konsole są stare ale jare! Wkońcu po coś tworzy się te 4 rdzeniowe procki Intela i Geforce'y GTX590 , nie?
    Dobra , idę pograć w Mario...

15. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na konsoli jest gorsza grafika, ale lepiej się gra, a to jest chyba ważniejsze.

16. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    I znowu lanie wody się rozpoczyna, stare argumenty, oczywiście bezwartościowe i wojny tania konsola bez upgradu kontra drogi jak cholera PC "którego trzeba ulepszać co pół roku albo i częściej !111"

Każdy wyskakuje że swoim starym i sprawdzonym argumentem więc i ja to zrobię: jednostkę centralną komputera klasy PC można podpiąć przez HDMI (!) do tv fullHD (!) 42"/48"/+50" podłączyć bezprzewodowego (!) pada od Xboxa 360 (!) i mieć tę samą wygodę w grze co na konsoli, zwłaszcza w przypadku Batmana + mieć bajery wynikające z postępu technologicznego PCta takie jak 1080p prawdziwe, a nie rozciągnięte 1280x768 jak na konsoli, do tego Antyaliasing xIleśtam (x2/x4/x8/x16/x32 zależy od gry) i ten magiczny PhysX który żre pamięć procesora jak świnia pokarm.

Moja wypowiedź nie ma na celu pojechania graczom konsolowym, sam takim byłem, i niedługo znów będę (min. Playstation Vita, gdybym wygrał w totka to i PS3 bym kupił :D) tylko pokazanie co nie którym że konsola nie ma większej wygody od PCta, ponieważ PC to taki kombajn którego można dowolnie modyfikować pod swoje potrzeby i chęci, podpiąć do telewizora, podpiąć pada i tak dalej, te przykłady odnoszę do posta PremiumPRO by mu uświadomić że PC w graniu nie jest gorszy, bo może być taki sam jak konsola. Jedni grają na konsolach, jedni na PCtach z różnych powodów którymi nie trzeba się tu dzielić, ale trzeba je uszanować i nie cisnąć sobie nawzajem. Trzeba przyjąć do zrozumienia że konsole wypadają blado przy PCtach aktualnych, że spowalniają postęp technologiczny (co mi jest akurat na rękę !) i gry są na konsole okrajane.

Także zakończmy może ten wątek, kolejny raz już odgrzebywany, jeśli nie umiemy uszanować siebie nawzajem, peace, a w Batmana zagram na PC z padem w ręku, o!

17. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Prawda prawda już żadna gra z lepszych pozycji nie będzie miała dobrej grafiki porównując do PC pisałem o tym już 2 miesiące temu ale oczywiście odpowiedzi były że głupoty gadam i xbox pożyje jeszcze 4 lata chyba przeleży te 4 lata 2m pod ziemią.

18. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Popatrzyłem teraz na gameplay'e z Forzy Motorsport 4 , tryb Auto Vista.......i powiem , że zmiękłem , gdzie ja w takie gry na pececie zagram? Myślałem , że grafiką nic mnie już nie zaskoczy , ale te auta....poprostu jak ''żywe'' ( i nie ważne , że podczas wyścigu takich detali nie będzie , nie w tym rzecz).
    Jeśli przerzucać się na PC , to tylko po tym roku , dostaniemy jeszcze niesamowite tytuły ( FM4 i GoW3).

19. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    ale to jest już na serio ******ające! DENerwuje mnie to że tak każdy pisze ze na pc ładniejszy! Jak ładniejszy yo idz na pc a nie pieprzysz

20. MrDudi

MrDudi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja to na miejscu co poniektórych przeniósłbym się na jakieś dobre pc-towe forum i tam się spełniał , wymieniając z innymi userami informacjami ile to fpsów udało się osiągnąć, na jakim systemie , na jakich ustawieniach , na jakim hardware , na jakich sterownikach , i na jakiej klawiaturze... ;)

swego czasu miałem mocnego pcta , i jakoś wcale mnie do tego z powrotem nie ciągnie , do tej "wygody". ofkors każdy gra na czym lubi, o gustach się nie dyskutuje , rozumiem ze techniczne niedoskonałości konsolowe mogą irytować (mnie irytują) ,tylko nie rozumiem jednego. ja gram na konsoli to na pctowe forum z grami nie chodzę. bo po co ? będę chciał pogadać na pc forum o BF3 ? przecież nawet mapki będa inne na danej platformie.

no chyba że mamy tu graczy multiplatformowych i siedzą tu z przyzwyczajenia. bo tylko to przychodzi mi na myśl.

nie wiem po co takie newsy z pctowego pisma. teraz będziemy wklejać każdy tego typu news ? a będzie ich całe zatrzęsienie do czasu wyjścia next genów bo przecież każdy zdaje sobie sprawę że konsole swoje lata mają więc każda nowa gra będzie wyglądać lepiej/duzo lepiej na pc.

"największe Polskie forum o konsolach Xbox i Xbox 360"

bez napinki , post nie ma na celu wywołać jakiejś śmiesznej kłótni , po prostu nie lubię pc jako platformy do grania (grałem przez parę dobrych lat). i nie lubię czytać o pc na konsolowym forum (tak, wiem , świat nie kręci się wokół mnie). nie wiem po co się pisze o wersjach pc na xboxowym forum. forum zmienia profil na multiplatformowy ? dla porównania ? wszystkie te porównania będą wyglądać tak samo....

tyle offtopa.

ps. granie na pc ssie pauke !

21. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na konsoli wszystko płynnie chodzi, bo jest jednak dostosowywane pod dane hardware. Na PC tych konfiguracji jest naprawdę DUŻO, żadnemu deweloperowi nie chce się pod nie przystosowywać, dlatego też jest do wyboru rozdziałka, detale itd. Po za tym na PC brakuje czegoś takiego jak XBL. Są steamy, games for windows live, origin, gamespy, xfire itd. Jednak nie w każdej grze to jest. Sam kupując kiedyś laptopa miałem go jednego z lepszych. Ledwo co MW2 odpala w 30 fps, a na konsoli? Troszkę gorsza grafa i 60 fps.

Wczytywanie...

Poleć forum