1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PC jako dysk dla RGH - problem z "widocznością" plików

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Masterick, Sierpień 20, 2013.

1. Masterick

Masterick Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć :)

Mam pewien problem związany z udostępnianiem plików z PC. Kiedy komputer podłączony jest do rutera i od rutera idzie kabel do XBOXa to działa to ok (przynajmniej tak mi się wydaje, testowałem przed chwilą tylko kilka minut) z tym, że okropnie wolno, Deadpool włączał się z 5 minut, a intro tak zacinało, że nie dotrwałem do końca. Problem polega na tym, że kiedy połączę konsolę bezpośrednio z PC, za pomocą kabla, to komputer X-a widzi, natomiast konsola nie widzi już udostępnianego katalogu. Firewall oczywiście wyłączony. Może ktoś wie o co chodzi?

Nie chciałem zakładać specjalnie nowego tematu, bo ostatnio było to tutaj poruszane, ale po tym jak napisałem posta topic natychmiast został przeniesiony do kosza - czyżbym złamał jakiś punkt regulaminu? Chodzi o ten wątek:

http://xboxforum.pl/kosz-53/pc-jako-dysk-dla-xboxa-rgh-171766/

EDIT: Okazało się, że komputer wysyłał wcześniej pliki do rutera za pomocą wi-fi i przez to trwało to tak długo, kiedy wszystko idzie po kablu jest już OK więc temat do zamknięcia :)

Wczytywanie...

Poleć forum