1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PC --> Pendrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kajkaj10, Październik 20, 2014.

1. kajkaj10

kajkaj10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć! Mam konsole z rgh i lt3.0. Chciałem nagrać gre na xboxa za pomocą pendrive 16gb. Problem leży w tym że nie wiem jak mam wkleić gre na pendrive. Pendrive jest juz sformatowany przez xboxa ale nie wiem jakim programem wrzucić gre na niego.
    Postępuje tak jak ten goś na filmiku Jtag Tutorials #4 Downloading and Installing Games - YouTube
    tylko że on moze sobie skopiowac gre za przeciągnięciem jednym ruchem myszki a ja widze że na komputerze ten pendrive jest zapełniony choć w rzeczyistości jest pusty. Z góry dziękuje :) I dodam też że próbowałem programem horizon i nic mi nie wychodziło, głowkuje sie juz kilka dni z tym, proszę o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
  4. kajkaj10

kajkaj10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam już grę na pendrive. Ale gdy wchodzę przez xexmenu 1.2 do pliku deflaut.xex i wciskam A to pojawia się czarny ekran jak by wczytywało ale za kilka sekund wyłącza konsole. Gdzie jest problem w tym co robię? Czy ktos jest w stanie powiedzieć w czym problem?

Wczytywanie...

Poleć forum