1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PC vs. Konsola

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez fukz91, Maj 2, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. fukz91

fukz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice
    Siema,

Tak czytam różnej maści opinie, że grafika na PC w większości już gier, jest o wiele lepsza na komputerach stacjonarnych, aniżeli na Naszych poczciwych już Xbox360.
    Zastanawiam się, ile trzeba by było wydać obecnie na komputer, aby można było grać płynnie na w miarę najwyższych detalach? Nie ma co ukrywać, że Nasza konsola odejdzie powoli do lamusa, pod względem grafiki - w porównaniu do komputerów, a nowa generacja konsol, nomen omen - będzie zapewne na początku strasznie droga ...

Myślę, czy w tym roku nie złożyć sobie jakiegoś konkretnego komputera - 3 tysiące złotych powinno wystarczyć na samą skrzynię? Może by pociągnął kilka lat ...

Mam niezły dylemat. Co Wy sądzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    za 3tys masz kompa na 1,5rok może mniej. lepiej kupić konsole i podobno do 1,5roku ma być nowy xbox ,wydasz teraz 600zl a przez ten czas dozbierasz chyba ,że tylko na grafe zwracasz uwage

4. fukz91

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice
    Przecież mam konsolę ...

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jak dla Ciebie komp za 3k "starczy" na 1,5 roku, to xbox chyba na tydzień by starczył.

@topic
    Za taką kasę możesz dobry PC złożyć, tym bardziej, że teraz wyszło Ivy Bridge to Sandy Bridge poszły w dół po oficjalnej obniżce Intela.

6. fukz91

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice
    Dlatego się nad tym zastanawiam, bo jak wypuszczą nową generację konsol to będą zapewne drogie, a gry to już w ogóle - byle by się nachapać (pewnie z 250/300 zł ...).

7. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    konsola napewno od 1,5tys bedzie wszystko w 2013 i trzeba się liczyć z tym ,że przez x-czasu nie przerabialna a na pc zawsze się da odpalić gre bez orginału

2 użytkowników lubi ten post.
  8. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A w co bedziesz gral na tym pc?jak teraz duzo firm wypuszcza gre praktycznie tylko na konsole a pc omija szerokim lukiem.Z takich hitow to nawet Red dead redemption nie trafil na pc nie mowiac o innych hitach.Moj kumpel mial dopasionego kompa kilka lat temu.Teraz mowil ze gral w Batman Arkham city na nizszych detalach bo juz komp nie ciagnal.Ciesz sie jak ja x360 i czekaj kolejenej generacji.Grafika sie nie liczy tylko dobra gra i klimacik.Ja kupilem x360 cztery lata tamu za 599zl i teraz ostatnio wymienilem tylko laser za 130zl i znowu smiga jak nowka.Powiedz mi ile gracz pecetowy musial wkladac w swojego kompa od czasu gdy na rynek wszedl x360 i ps3?pewnie mnostwo kasy co nie?co roku trzeba cos dokupic,a tu wychodzi nowa gra wkladasz ja do czytnika i grasz,bez krakow itp itd.Jaj wydzie nowy x box pewnie bede ceny wysokie ale mysle ze bedzie pewnie jaks wersja bez dysku itp za nizsza cene.Mozna kupic dwie tansze gry i czekac na przerobke.Jak kupisz kompa potem bedziesz sobie plul w brode bo pojawia sie coraz mniej gier na blaszaka albo z dluga obsłuwą.Pozdro.

9. Ronnieosx

Ronnieosx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wlkp
    Też się dokładam do pytania: czy opłaca się wywalić 1500/2000 na PC czy lepiej wywalać więcej kasy na gry?
    Zastanawiam się nad tym ze względu na to że lekko boli mnie cena gier na X a PC to jeszcze się nic nie stanie bo z mojego korzystają rodzice w domu jak swoich nie wezmą z roboty a szybszy komp to fajna sprawa. No ale tu kolejny problem na X mimo gorszej grafiki i większej ceny gier zawsze masz pewniaka że zadziała a na PC to sterowniki od karty i inne pierdoły kompatybilność podzespołów lekko dobija wiec stoję przed wielkim dylematem podpowiecie co lepsze?

10. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jak lubisz grać na klawiaturze i myszy, do tego masz kasę na nowego PC to ja bym się nawet nie zastanawiał :) Ze sterami też nie ma jakiś większych problemów.
    Zestawy komputerowe - Maj 2012

11. Xaarkes2

Xaarkes2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mielec
    Człowieku skąd ty się urwałeś? Dlaczego wypisujesz takie bzdury na forum? Kolega napisał, że ma już konsole i zastanawia się nad PC. Komputer złożony samodzielnie (nie z marketu) za 3000zł na luzie pograsz przez dwa lata na wysokich, póżniej przesuniesz suwak na średnie i dalej będziesz się cieszył duużo lepszą grafiką ;)

Na twoim miejscu kupowałbym PC ;) Tylko broń boże nie z marketu, jeśli chcesz złoże ci jakiś zestaw ;) Obecnie grafika w BF3 na X360 wygląda gorzej niż na niskich na PC. Ogromny plus to Diabollo 3 ;) Ja mam xboxa do exclusivów, a w całą resztę gram na PC ciesząc się dobrą grafiką ;D Ja dwa lata temu kupiłem komputer za 2500zł. Do dzisiaj gram w BF3 na wysokich ;) Co do sterowników to nieprawda. Co prawda warto mieć najnowsze, ponieważ zapewniają wydajność kilka procent większą ;D Ja instaluje nowe stery co 3 miesiące i wszystko jest ok ;)

2 użytkowników lubi ten post.
  12. spioszeq

spioszeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Xaarkes2 więcej :D nie mogłeś dać? Taki tekst się czyta jakby go pisał jakiś pokemoniasty 12 latek.

Ja bym poczekał z kupnem PC, aż wyjdzie next gen i wtedy odliczył 2 lata do pierwszych przeróbek, akurat tyle w ile piecyk się zestarzeje. Moim zdaniem w tym momencie mocnego PC(bo buda za 3 kafle to dla mnie już potwór) opłaca się kupić tylko dla 1 tytułu, którym jest diablo 3. Wysyp next genów może też oznaczać skok technologiczny i przyśpieszone postarzanie aktualnego sprzętu, więc i to przemawia za przemęczenie się jeszcze roku z klockiem.

13. ADI___X

ADI___X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Każda osoba znająca się na komputerach powie.
    Nie ma komputera na lata miesiące czy tygodnie .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum