1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PC Wireless Gaming Receiver problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zizak122, Maj 18, 2014.

1. zizak122

zizak122 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z nadajnikiem albo padem. Otóż normalnie mi pad śmiga wszystko elegancko, ale tylko przez kilka minut... Pad mi tak jakby nie widział tego nadajnika i po kilku minutach mi się rozłącza połączenie miedzy nadajnikiem a padem :/ specjalnie kupowałem ten nadajnik aby sobie pograć w fife world na kompie przez neta. Robiłem już chyba wszystko: wymieniałem baterie, zmieniałem pada, zmieniałem gniazda usb. No cholera nie wiem od czego może mi się on wyłączać help :/

Wczytywanie...

Poleć forum