1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PC + Xbox360 - Jeden monitor

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Koldy, Listopad 19, 2011.

1. Koldy

Koldy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Na podkarpaciu
    Witajcie!

Mam pewien problem, gdyż chciałbym sobie podłączyć Xboxa (x'a) do komputera tak, aby on przechwytywał obraz z niego i wyświetlał na monitorze podpiętym do PC. Z dzwiękiem sobie poradziłem, podłączyłem minijack odpowiadający za dzwięk z x'a do wejścia Line-in w karcie dzwiękowej, natomiast za obraz nie wiem jak się złapać.

Trochę poszperałem po sieci i wychodzi na to, że moja karta graf. (GeForce 6600) ma 3 wyjścia (DMI, VGA, S-Video), nawet w instrukcji od karty piszę, że muszę użyć kabla dostarczonego (którego mam), opisują tam, zę kabel powinien mieć z jedej strony dwa wejścia, mój niestety jest pojedyńczy obustronnie...

Więc moje pytanie, da się tak zrobić, żebym przechwytywał obraz z X'a na kompa tak jak to zrobiłem z dzwiękiem? Jeżeli tak, to w jaki kabel mam się zaopatrzeć?
    Dodam jeszcze, że od Konsoli wychodzi kabel component (3x Czincz), z czego 2 idą na dzwięk i zostaje samotny na video.

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. feihung

feihung Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Musisz mieć kartę z wejściem video, nie z wyjściem. Inaczej nic nie zrobisz :)

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    xboxa nie podłączasz pod kartę graficzną, tylko pod monitor.

5. Koldy

Koldy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Na podkarpaciu
    #Ciesiel91: .... przecież wiem, tak używam....

Potrzebuje tego bo nie chce mi sie przepinać monitoru za każdym razem, a z tego co czytam to moja karta ma wejście VIVO, co supportuje VIDEOin i VIDEOout.
    Szukam tylko osoby, która to potwierdzi.

6. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/vivo-xbox360-yt-35314.html

7. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    olej to wszystko i kupo sobie przełącznik KVM i kup coś takiego
    Belkin Switch2 dla PC / Mac KVM /audio par/fv (1907549706) - Aukcje internetowe Allegro
    Ja jednym moniotrze bedziesz miał naraz podłączone i konsole i PC

Wczytywanie...

Poleć forum