1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pecetowiec kupuje konsole

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez d3xxer, Styczeń 20, 2012.

1. d3xxer

d3xxer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , od jakiś 18 lat używam tylko komputera wogóle nie znam się na konsolach, przez dwa dni czytałem wasze forum i na wiekszośc pytań znalazłem odpowiedź.
    Pisze po ostateczna poradę :)
    Chciałbym kupić konsole xbox360 w sumie nie zalezy mi wogóle na graniu online ( gram na piecu Source, COD, BF3, darkensang) i wydaje mi się że gra na konsoli nie dostarczy mi takich wrażeń jak pecet ( chyba, że się mylę jak już pisałem nie znam tematu i gier, w które można fajnie przyciąć po sieci na xie bo granie w BF na padzie to wg mnie profanacja).

Zależy mi głównie na kinekcie, i tu moje pytanie do czego można używać dysk wewnętrzny czy opłaca się dodać kilka setek i kupić z dyskiem 320 czy 250 zamiast 4GB.
    Czy przy moim planowanym wykożystaniu opłaca się kupić konsole po przeróbce ? ( widziałem, że wiele gier ma dodatki których pirat nie da np. czujnik ciśnienia czy jest sens piracenia gierek na kinecta?)

Jak wygląda awaryjność konsol po przeróbce bo widze, że taka przeróbka LT kasuje gwarancję.

Z góry dziekuję za odpowiedzi i oświecenie starego pecetowca

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomek111131

Tomek111131 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola dostarczy ci wrażeń z grania, na konsole jest kilka tytułów których na PC nigdy nie zobaczysz.
    Gra na padzie w nie jest wcale taka zła, tez kiedys nie wyobrażałem sobie gry w FPS na konsoli, kwestia przyzwyczajenia.
    Co do dysku jeśli chcesz mieć ciszę w pokoju to radzę go dokupić, jednak jeśli nie przeszkadza ci chałas to możesz go nie dokupować bo gry świetnie chodzą z płyty.
    Jeśli bedziesz niedzielnym graczem na konsoli to nie opłaca cie sie jej przerabiać bo uważam że każdego stać choć na 1 orginalną grę w miesiącu.
    Mam konsolę nie przerobioną więc nie wiem, ale nie mialem z nią wiekszych problemów.

4. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Dysk zewnętrzny wykorzystuję się przede wszystkim do instalowania gier, przechowywania dem, Sulejów i aby oszczędzać laser i zniwelować hałas płyty. Jeżeli chodzi o granie w sieci to również uważałem, że granie na padzie to porażka, ale przekonałem się i doszedłem do wniosku, że daje dużo frajdy i nie przerobie konsoli.
    Moim zdaniem powinieneś kupić konsole z dyskiem 250 GB + kinect, do tego nie przerabiać konsoli bo; stracisz gwarancje i zabawę z gry w sieci. Co do awaryjności wersji Slim to jest ona bardzo znikoma i rzadko się zdarza.

5. d3xxer

d3xxer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzięki za informacje, dużo mi pomogły wiec już napewno kupie xbox 250gb (albo jakaś fajnie wyglądająca 320) dwa pady i kinect.
    Nie będę jej przerabiał. Jedyny minus jaki widze to to, że mam tv hdready no ale chyba będe go wymieniał za niedługo...
    Jakie jeszcze akcesoria opłaca się dokupić? pilot? klawiature? Widziałem równiez że niektóre kontrolery kinect maja osobny zasilacz a niektóre podłącza się bezpośrednio do konsoli (z tego co widzę) od czego to zależy ? mogę kupić osobno kinecta i konsole?
    Pozdrawiam i dzięki za pomoc!

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Pilot, nie wiem po co chyba że chcesz korzystać z xboxa jako DVD, ale na padzie też idzie tym operować. Klawiature możesz podłączyć ale tylko będziesz mógł na niej pisać, żeby zagrać na klawiaturze potrzebny jest max shooter koszt to ok. 300zł więc się nie opłaca :) Kinect potrzebujesz zasilacz ale tylko do starszych wersji konsol (nie mają zintegrowanego wejścia na płycie głównej) w Slimach kinect działa bez zasilacza, podłączasz bezpośrednio do konsoli.
    Możesz kupić osobno kinect i konsole, tak coś podobnie cena wychodzi, razem czy nie.

7. ANDever

ANDever Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czasem z tym kinectem na allegro robią w rogi wyciągając z pudełka zasilacz (jak kolega wyżej już pisał - potrzebny tylko do starszej wersji konsoli, a w slimie już zbędny, jednak jak masz już za coś płacić, to uważaj za co. Sępów nie brakuje. Od siebie polecam Slima z kinectem i dyskiem 250GB. Ja mam starszą wersję konsoli. Konkretnie X360 ELITE z dyskiem 120GB.. i powiem Ci że troszkę zaczęło mi brakować miejsca, bo wszystkie gry instaluję na dysku ze względu na uczulenie na hałas napędu . jak człowiek wraca zmęczony z roboty i chce się zrelaksować to taki hałas może nieźle wkurzać. Pozdrawiam i życzę udanego zakupu :)

8. d3xxer

d3xxer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli np taki zestaw :XBOX 360 250GB+KINECT+KUNG FU PANDA 2 + LIVE 3M-CE
    będzie ok?
    I jak to jest z tym dyskiem, bo wczoraj byłem w sklepie i powiedział mi sprzedawca, że jak mi zalezy to on do Xa 4GB wsadzi 250GB dysk i bedzie to samo. Czy to tak jest ? czy te xboxy 250GB maja naprawde 254GB w tym 4 GB flash? Czy moze ta opcja jest lepsza w sensie dołożenie dysku do 4GB ?

9. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    4GB w tą czy w tamtą bez różnicy, kup tańszy zestaw :)

10. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  11. Fiszó

Fiszó Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Reszów
    Przecież napisał że nie chce przerabiac.

12. MiedzianeJaja

MiedzianeJaja Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    TERAZ nie chce. A wiadomo czy za kilka miechów nie zmieni zdania ?

13. d3xxer

d3xxer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za wszystkie porady kupiłem xboxa 250gb z kinectem. Jestem b. zadowolony :) testuje troche gier demo.
    I teraz mam kolejne pytanie czy sa jakis duże zalety posiadania konta gold?
    Chciałbym kupić kilka gier Fallout 3, UFC3, fight night itp. patrzyłem na allegro przed zakupem i znalazłem te same gry w różnych cenach,
    są wersje pudełkowe i takie które sa już na jakimś koncie. Nie rozumiem skąd takie duże różnice...

14. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Żeby grać wg online to musisz mieć konto gold, jak masz golda to możesz korzystać z youtube i takie tam, masz szybszy dostęp do dem.

15. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli chodzi o ten twój TV HDReady to nie musisz wymieniać specjalnie dla xbox'a. 95-8% gier na konsole obecnej generacji są robione w 720p i mają możliwość ROZCIĄGNIĘCIA obrazu do 1080p. Później masz wciśnięty kit na pudełku, że gra hula w FullHD -.-

16. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nawet ne maja 720

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

17. brenas25

brenas25 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dublin, Ireland, Ireland,sercem POLAK
    jak Ci napewno wiadomo aby grac w najnowsze produkcje nalezy posiadc naprawde wypasionego pceTa( procesor,karta grafiki,pamieć),posiadajac eXboxa nie musisz sie martwic o to czy dana gra ci pojdzie,bo kazda jaka zapodasz bedzie smigała megapłynnie(full detalizacja).Natomiast musisz zastanowic sie nad tym czy 4gb hdd nie bedzie za mało,najbardziej trafnie bylo by zakupic taka konsolke z 120 gb hdd na pokladzie gdyz tyko wtedy bedziesz mogl instalowac owe gry na hdd..no i oczewiscie kinekcik.

18. d3xxer

d3xxer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, w poście 12 już napisałem, że kupiłem konsole:) teraz mam ten problem z grami i goldem, który już kolega ROBI772 mi wyjaśnił.
    W takim razie zostawie telewizor HD ready narazie.
    A jaka wasza rada odnośnie gier kupić wersję pudełkową w sklepie (drogo) czy z allegro konto z grą (taniej) czy punkty microsoft za które można kupić gry na sieci ( średnia cena)

19. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Te konta z grami bywają niebezpieczne...słyszałem że parę osób dostało za to bana. Wiadomo zalezy Jak trafisz, ja bym na twoim miejscu juz wolał kupić punkty ms i zw punkty gry.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

20. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Możesz kupować pudełeczka na allegro i tam masz taniej niż w sklepach.
    Za M$P gry wychodzą o wiele taniej, ale nie wszystkie są za nie, a żeby nowe tytuły były na Marketplace to czasami trzeba poczekać.
    Jeśli chodzi o te konta to nigdy nie kupowałem więc nie wiem.

21. d3xxer

d3xxer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok czyli kupowanie kont odpada, jak pochodzą z oszustw to nie będe ich wspierał. A widziałem jeszcze gry używane, czy kupując je kupuje pełne prawa do gry?
    Czy ktoś zobie ją jakoś może zarejestrować do konta i ja dostane bana za to że używam "kradzionej" gry.
    I jeszcze jedno co to jest ten ban, to blokada na funkcję live? ściaganie gier demo w free i granie online w gold, czy jest tam coś jeszcze...

Wczytywanie...

Poleć forum