1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PEGI w Bf bad company 2 a Bf 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateusz159, Listopad 3, 2012.

1. Mateusz159

Mateusz159 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema jak się można dowiedzieć z poprzedniego mojego tematu mam konto "dziecka" i rodzica (przez jedna błędna decyzje czyli wpisanie wieku mniejszego niż 18 lat). A więc dzisiaj odpalam Bf bc 2 następnie wchodzę w szybka grę itp. Po wpisaniu hasła do konta ea wyświetla się komunikat "twoje konto nie ma uprawnień bla blabla" przeczytałem na tym forum ze to wina tego ze nie mam konta gold. Kupiłem więc 3 miesięczna subskrypcję konta gold wszystko fajnie, IE śmiga, do czasu gdy wchodzę na bf'a a tu ten sam komunikat moja twarz przybrała klasyczne "wtf?" w końcu się zorientowałem ze to chodzi o wiek. Mam zamiar kupić Bf'a 3 więc będę miał ten sam komunikat czy przy tworzeniu Bf 3 zmądrzeli? Coś mi się nie widzi wydawać 200 zł za grę, 40 zł za 3 miesiące live a w multi grac nie będę mógł :( proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Więc czego od nas Oczekujesz? Będzie ten sam komunikat. Załóż nowe konto i po problemie

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

4. Pmrowicki

Pmrowicki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: PEGI w Bf bad company 2 a Bf 3

Ta wysmecasz sie ze lat nie masz i konto zle zalozyles . Albo zrob skbie nowe ( a aby nabic se tamte acziwmenty przechodz jeszcze raz gry) lub masz ultimatum loczekac do 18 ;)

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

5. Mateusz159

Mateusz159 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdzie napisałem że wpisałem zaniżony wiek? Wpisałem wiek prawdziwy, lecz dla mnie to trochę absurdalne by kupić grę za nie małe pieniądze i nie móc pograć w multi przez jakąś głupotę.

Wczytywanie...

Poleć forum