1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pękniete płyty

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez denis3998822, Grudzień 29, 2012.

1. denis3998822

denis3998822 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wczoraj zauważyłem że mam pęknięte 2 płyty od środka tak można powiedzieć że jak by zaczęły pękać od środka dziwne to że zaczęły pękać te płyty co miałem mało w napędzie a te co miałem po 40-50 h to nie zaczęły pękać może mi ktoś powiedzieć co jest tego powodem czy może wadliwe płyty zakładałem już posta że puka mi w napędzie coś ale mówili że to normalne wkleje zdjęcie jak mniej więcej popękały
    Imageshack - pknietapyytaxbox.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    napęd rysuje ci płyty, jak używałeś konsolki to nie ruszałeś jej np, przenosiłeś albo zmieniałeś pozycję z pionowej na poziomą itp.?

Wczytywanie...

Poleć forum