1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pękniete płyty

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez devil3998822, Grudzień 30, 2012.

1. devil3998822

devil3998822 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć wczoraj zauważyłem że mam pęknięte 2 płyty od środka tak można powiedzieć że jak by zaczęły pękać od środka dziwne to że zaczęły pękać te płyty co miałem mało w napędzie a te co miałem po 40-50 h to nie zaczęły pękać może mi ktoś powiedzieć co jest tego powodem czy może wadliwe płyty zakładałem już posta że puka mi w napędzie coś ale mówili że to normalne wkleje zdjęcie jak mniej więcej popękały czy to możliwe że jak kupilem gre mogłą ona być już tak lekko pęknięta ?? ps. to zdjęcie płyty jest z neta to nie moja płyta i wogóle mi nie rysuje płyt tylko w peincie zrobiłem te czrne kreski gdzie popękało napęd mi nei rysuje płyt
    ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    masz zdezelowane płyty
    takie okręgi robią się gdy płyta pracuje w napędzie i ruszy się konsolą.
    jeśli robi się to samoczynnie a konsola jest na gwarancji to wysyłąj, niech wymieniają napęd.
    w każdym razie laser jest trafiony

4. devil3998822

devil3998822 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    w

pisałem już to zdjęcie z google jakieś sciągłem i tylko naznaczyłem jak mi pękły płyty normalnie an żadnej płycie nie mam okręgów i konsolą nigdy nie ruszam

Wczytywanie...

Poleć forum