1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pełna Inwigilacja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pest, Grudzień 7, 2010.

1. pest

pest Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Heja,

Zapewne taka opcja nie istnieje ponieważ nie udało mi się jej znaleść ale liczę na to, że może wyprowadzicie mnie z błędu.

Mianowicie tragedią jest tym, że inni mogą podglądać kiedy byłem ostatnio w sieci, w co grałem, albo że obecnie jestem online.
    W takiej sytuacji każdy nieproszony a znający mój nick jest w stanie sprawdzić w posiadaniu jakich gier jestem albo ze wlasnie jestem w domu i gram.
    A ja moze nie chcialbym zeby ktos mnie sprawdzal co robię i wiedzial jakie mam gry. Różne są tego powody ale przedewszystkim to nie chce aby kto kolwiek był w stanie sprawdzić po wpisaniu nicka w Search, że ja właśnie gram ( zamiast np robic cos innego) w gre ( o której znajomym nie chciałbym mówić że ją mam).
    Zaznaczam, że takie osoby nie dodaję do grona Znajomych w konsoli a one i tak mogą to sprawdzić.

jakiś koszmar.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ukesu

Ukesu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    O qrcze sam o tym nie wiedziałem :/

4. pest

pest Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli system jest na tyle BEZNADZIEJNY, że nie da się zrobić swojego użytkownika aby nie był "publiczny"?

5. d3avvu1d3

d3avvu1d3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Poszukaj dokładniej w ustawieniach profilu...

6. pest

pest Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    eh.. nagle się znalazło... przepraszam za niepotrzebny post - chociaż może kiedyś ktoś z tego skorzysta ;-)

Odpowiedź na moje pytanie to:
    XBOX.COM > Strona główna > Mój Xbox > Moje konto > Ustawienia > Ustawienia zabezpieczeń online

Piękne Dzięki!

7. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    pest proponuje odstawic granie na jakis czas :)

kosz

Wczytywanie...

Poleć forum