Pełna lista gier które zostaną pokazane na E3

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kurczak80

Użytkownik
Użytkownik
A Capcom gdzie ? Może jakiś nowy resident.
 

meczek

Użytkownik
Użytkownik
Chyba jestem na to za stary, bo z tylu gier to mało co mnie interesuje... Gry M$, Bulletstorm i Castlevania.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Słaba ta lista. Mam nadzieję,że o największych hitach jeszcze nie wiemy.
 

nick777

Użytkownik
Użytkownik
Widzę, że jest parę tytułów MUST HAVE. Tylko, albo są to kontynuacje wcześniejszych hitów, albo kopiowanie z innych gier: Quantum Theory, lub coś tak oryginalnego jak Naughty Bear ;). Na X są praktycznie wszystkie gatunki gier, ale nikt nie zrobił wyścigów futurystycznych a'la WIPEOUT, (wiem, kopiowanie od innych). Lecz tu na X nie ma żadnej konkurencji. Jest mnóstwo ścigałem, NFS rosną jak podeszczu, forza 3 a tu już zapowiadają F4, bournout do tej pory mi się nie znudził, ale oczekuję czegoś więcej. Adrenaliny z gry jaką dawał mi WIPEOUT XL z PSONE. Zaraz ktoś napisze, kup sobie PS3 i po kłopocie. Przymierzam się, ale na razie nie widzę większego sensu kupowania konsoli dla TEJ JEDNEJ GRY. ;)
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Dzisiaj z E3 robia SHOW i nie bylo by sensu aby napisali co pokazą, brakuje Assasinns creed 3 ,saints row 3 ,gta V i kilku innych.
btw znowu nie ma Techlandu i ich DEAD ISLAND ,polacy dalej sa .....
 

Rudy96

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi się czy na tej liście nie ma Codemasters? Z miłą chęcią pooglądałbym sobie nowe filmiki z F1 2010 :D
Osobiście czekam na Fifę 11, Gears Of War 3, na Natal'a i jestem ciekaw co pokaże Sony w związku z Gran Turismo 5 :yeye:
 

trochos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A max payne 3 gdzie??
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieję,że to tylko NIEWIELKA część gier...taka cisza przed burzą.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom