1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pełne wersje gier na konsole no-jtag

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez djmaxnew, Grudzień 19, 2010.

1. djmaxnew

djmaxnew Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemka pewnie słyszeliście o tym sposobie na wgrywanie gier arcade przez usb co nie? znalazłem link do strony z grami nie arcade lecz pełnymi!! takimi jak gta 4 chodzi o to że są ta takie gry które można kupić czyli on demands zapraszam:
    XBOX360 ISO
    aha zeby to chodziło nie trzeba mieć przeróbki!!
    ps: za taką wiadomosć plusik by sie przydał

# 2 Ps: nie odpowiadam za zbanowanie konsoli jeżeli ktoś korzysta z gier w ww. linku aha i radze nie aktualizować dasha bo byćmorze zapat****e on taką możliwośc odpalania gier

2. Lotnik421 Xbox One

3. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No i jak tam wie ktos cos wiecej na ten temat bo nie jestem zarejestrowany na stronce ktora podal djmaxnew.
    Jest mozliwosc odpalania pelnych wersji z pendrive bez jtag??

4. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    I co to działa tym samym sposobem co Arcade na 2profile bo jak tak to musisz być połączony do xbl i wtedy BAN!!!

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    A dlaczego ban? Moga co najwyzej zablokowac taki profil ktory jest z gra.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

6. MaverickPL

MaverickPL Guest

Pewnie dziala dokladnie tam samo jak gry arcadowe. Czyli sciagamy gre + profil do niej i tyle, odpalamy na dodatkowym profilu, a potem przelogowywujemy sie na swoj.
    W przypadku arcadowek nie potrzeba zadnych 2 padow.

Bana za to sie tez nie dostaje, bo i niby za co... MS banuje konsole za ich modyfikacje, a nie uzywanie "backupow" ktore kazdy ma prawo sobie zrobic.
    Poza tym zawsze moze przyjsc do kogos kolega, kto ma sciagniega gre na swoja konsole, przyniesc swoj profil i grac w ten sposob u kumpla.

Nie zmienia to oczywiscie faktu ze to zwykla kradziez jak w przypadku korzystania z "klasycznych piratow"... co kto lubi.

ps. Choc niektorym produkcja przydala by sie tylko i wylacznie taka dystrybucja, to co ostatnio wyprawia sie z dlugoscia i (nie)dopracowaniem gier wola o pomste do nieba.

ps2. Nie, nie wiem jak to dokladnie zrobic. Raz testowalem taka opcje w przypadku Super Meat Boy'a, wkurzalo mnie logowanie na jakies idiotyczne profile i kupilem normalna wersje po przetestowaniu.
    Mysle ze to moze byc ciekawe rozwiazanie w celu przetestowania gry przed zakupem, w przypadku gier do ktorych autorzy nie pokusili sie o udostepnienie dema.

7. Art.13

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Mam na xbox'ie grę z xbox1 gta san andreas ale chciałbym ją mieć w PL i mam pytanie gdybym ją sciągnął wgrał do niej spolszczenie tak jak w przypadku wypalanych gier.To działaby ona na x360 z pendriv'a tym sposobem.

8. zodiak10

zodiak10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Działa jak aracdeówki czyli wchodzisz na jedne profil odpalasz grę i się przelogowywujesz lub używasz 2 kontrolerów.

@Art.13
    z tego co wiem, jeszcze nikt nie dostał za to bana... więc możesz być pierwszym;)

9. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Ja mam konto na tej stronie ja na razie grałem w lare croft , limbo i parę innych teraz ściągam alana wake jak zedre to napisze czy działa.

10. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
  11. djmaxnew

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie odgrzewaj kotleta :p (czyt. starego tematu) pozatym nie pisałem o możliwości wogóle jakiego odpalania tylko napisałem że można odpalać pełne wersje gier a nie arcade jak w twoim temacie

12. Art.13

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    A ten sposób działa tylko z dashem 9199

13. djmaxnew

Polubienia: