1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pełne wsparcie myszek i klawiatur wkrótce trafi do Xbox One. Może zadebiutować wiele nowych gier

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 15, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft nie zmienia planów. Phil Spencer podczas E3 kolejny raz skomentował możliwość podłączenia klawiatury oraz myszki do Xboksa One. Szef marki Xbox nie ukrywa, że nowa funkcja zadebiutuje w niedalekiej przyszłości.

Microsoft nie ukrywa, że zamierza jeszcze bardziej zintegrować Xboksa One z komputerami osobistymi. Na wydarzeniu w Los Angeles otrzymaliśmy kolejną wypowiedź dotyczącą pełnego wsparcia klawiatury oraz myszy.

W rozmowie z dziennikarzem PCGamesN szef marki Xbox zaznaczył, że ta funkcja zadebiutuje w przeciągu najbliższych miesięcy. Amerykańska korporacja zamierza zadbać o ten element, ponieważ zdaniem Spencera wielu deweloperów jest naprawdę zainteresowana wprowadzeniem swoich gier – aktualnie dostępnych wyłącznie na komputerach osobistych – na Xboksa One.

Twórcy dotychczas nie zdecydowali się na ten ruch, ponieważ do tych pozycji niezbędna jest rozgrywka właśnie na zestawie klawiatura + myszka. Sytuacja jest naprawdę ciekawa, ponieważ w tej sytuacji możemy oczekiwać między innymi ciekawych strategii, które są domeną PC-tów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Dla mnie to masakra. Zabiją fpsy. I tak najlepiej mi idzie w Titanfall, śrenio w Battlefieldy i już słabo w CoDa (chyba że rzadko byłem hostem i nakopałem wszystkim). Jak ta funkcja wejdzie kupuję tylko Titanfall 2 i zastanowię się nad ps4 na jesień.

sitwoo lubi to.
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Swego czasu mówili, że niby miało to nie działać w grach, jak widać zdanie znowu się zmieniło. Coraz bardziej MS robi sobie z ludzi debili. Dziś mówią tak, jutro zupełnie odwrotnie. Szkoda słów :) Co do FPSów @Kyron@Kyron to już dużo ludzi gra na cronusach i innych tego typu wynalazkach, także nawet nie wiesz z kim grasz, a całkiem możliwe, że nie idzie Ci tak źle jeśli myśląc, że cała reszta też gra na padach ;)

5. Kyron

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Wiem że dużo zależy od połączenia,ale tylko fpsy trzymają mnie w 90 % przy grach, bo rzadko są takie perełki ja Wiedźmin 3. Jakbym rzucił pada i granie to idę na siłownię a po co ,nie chce mi się :)

6. sitwoo

sitwoo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    Kurw* a zamówiłem już pada elite!

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Kyron lubi to.
  7. galaretka007

galaretka007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dziękuję dobranoc Spencer, już nigdy więcej w waszą markę nie zainwestuję...

przemoo99 lubi to.
  8. Kyron

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Za jedyne 600 zł pewnie a tu taki ból.

bonio4 lubi to.
  9. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jeśli podzielą możliwość gry online w taki sposób, aby gracze na padzie grali ze sobą a gracze myszka+klawiatura osobno ze sobą to ok, sam z chęcią bym pograł normalnie w BF4, a gra na padzie mija się z celem, a pc mam za słabego;)

10. sitwoo

sitwoo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    Watpie zeby twórcy gier dzielili lobby na myszkę i klawiaturę a pady. Pytanie do bardziej kumatych czy twórcy gier FPS mogą zablokować używanie myszki, tzn ze w ich grach nie będą wspierane?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

11. p0358

p0358 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Biadolenie. Mi też idzie dobrze w Titanfall, przeniosłem się na PC i nie idzie mi gorzej przeciwko myszkowcom...

12. Buhaj47

Buhaj47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Najpierw konferencje na E3 (Sony pokazuje ciekawe exy, no i God of War), teraz to... Kto wie, czy nie odblokują opcji gry na padzie przeciwko graczom z myszą i klawiaturą; jak widać, zmieniają zdanie co chwilę. Naprawdę, coraz bardziej zastanawiam się na przejściem na Playstation, u nich przynajmniej konsola służy do tego, do czego jest stworzona - do grania w gry, a nie jest zamieniana w PC.

13. sirepox

sirepox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To bardzo dobra wiadomość.
    Kupując pierwszą konsolę po 10 latach grania na PC pożegnałem się z shooterami bo byłem przekonany, że na padzie nie da się w nie grać. Myliłem się bo teraz wymiatam w BF czy Titana i pomimo tego że część ludzi od dawna gra na myszkach radzę sobie nieźle, a rozgrywka wcale nie jest frustrująca.
    Jeśli wprowadzą pełne wsparcie dla klawiatury i myszki konsola podłączona do TV w salonie naprawdę stanie się w końcu pełnowartościowym centrum rozrywki a ponadto z czasem pojawią się RTSy za którymi tak bardzo tęsknię. Teraz gracze będą mieli do wyboru wygodne granie na padzie w pozycji leżącej ;) albo bardziej wydajne w niektórych grach mysz+klawiatura.
    Niedawno pierwszy raz na konsolach pojawił się prawdziwy space-sim Elite:Dangerous. Czekałem na taką grę na konsolę wiele lat. Ze względu jednak na mnogość opcji związanych ze sterowaniem na padzie było wiele kłopotów i dopiero po tygodniach grania można "w 100%" opanować pełny zakres możliwości sterowania tak, żeby było intuicyjnie i przyjemnie - a i tak dużo wolniej niż klaw+mysz że już o dedykowanym sprzęcie typu hotas+joy nie wspomnę - masakra i tylko dla maniaków. Spowodowało to że niewielu graczy można spotkać na serwerach (PC grają osobno) i świat tej wspaniałej gry jest niemal pusty. Wilka szkoda.
    Takich gier jest dużo i pewnie wsparcie dla nowych kontrolerów do naszych maszynek tylko zwiększy możliwości a tym samym sprawi nam więcej radości.

14. PyzaVader

PyzaVader Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Konin
    Teraz już widać czasami ludzi którzy grają na tych konwerterach, w Rainbow Six jest ich trochę, można to zauważyć po killcamie, jak szybko i płynnie celuje :p nie raz taki jeden zrobi drugiej drużynie grę albo utrzymuje ich przy grze :p trudno gościu oszukuje sam siebie :p ja lubię grać na padzie, na razie nie krytykuje pomysłu klawiatury poczekam spokojnie co wymyśla z tą klawiatura i nowymi konsolami :p

15. pitzmaker

pitzmaker Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dla mnie to w sumie dobra wiadomość. Oczywiście trzeba będzie w odpowiedni sposób rozdzielić graczy. Na przykład serwery w BF powinny oferować rozgrywkę tylko dla padów/myszy/mieszane.

16. synek03

synek03 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Już dzisiaj będziesz grać w gry na PS które wyjdą w następnym roku :) I nie wiesz tego na które PS, 4 czy neo.

tapnięte z Xiaomi Mi4c

Wczytywanie...

Poleć forum