pendrive 16gb do xbox360

DjGolab123

Świeżak
Świeżak
Witam, chce kupić dobrego pendriva 16gb do xboxa zamiast dysku, i moje pytanie jest takie: jaki to powinien być? proszę najlepiej linki allegro do nich i tak do 50zl.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Witam, chce kupić dobrego pendriva 16gb do xboxa zamiast dysku, i moje pytanie jest takie: jaki to powinien być? proszę najlepiej linki allegro do nich i tak do 50zl.
Nie polecam.Lepiej w tej cenie kupić oryginalny dysk 20 gb.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Moje zdanie jest podobne. Lepiej kup dysk jakiś mały typu 20 GB, 60 GB.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Do 50 zł nie kupisz dobrego penka :)
Dołóż i kup HDD.
 

xboxfan94

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupilem nowy za 49zl i gta chodzilo idealnie .wiec da sie kupic bez problemu

Wysłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 2
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupilem nowy za 49zl i gta chodzilo idealnie .wiec da sie kupic bez problemu

Wysłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 2
Jak kupiłeś to doradź mu jakiego kupiłeś tego pena.
 

xboxfan94

Użytkownik
Użytkownik
To pendrive firmy PNY 16GBwiecej info niemam bo wywalilem opakowanie a na pendrive pisze tylko to.dodam,ze kupilem go w carrefourze jesli autor tematu chce to moge wyslac mu na pw foto pena.

Wysłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 2
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem za 41.90 Verbatim PinStripe 16 GB. Wszystko pięknie na nim działa, ale tak jak inni polecam HDD 20GB.
 

xboxfan94

Użytkownik
Użytkownik
A jesli ma slima?to nie kupi dysku 20gb

Wysłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 2
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Kupi :) Pod fata, zdejmie obudowę i wejdzie do slima.
 

PidzamaSGaming

Użytkownik
Użytkownik
Do 50 zł nie kupisz dobrego penka :)
Dołóż i kup HDD.
Mylisz sie, da sie
Ja polecam Adata S102 Pro USB 3.0 16GB

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

hun

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, mam podobne pytanie.
Chcę kupić dysk do mojego Xboxa 4gb slim. Znalazłem coś takiego: NOWY DYSK TWARDY HDD 120GB GB XBOX 360 + GRATIS (3778786247) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Rozumiem że ten dysk jest nieoryginalny, mam tylko pytanie czy ktoś miał doświadczenie z takimi dyskami? Ostatnio kupiłem jakiegoś taniego pendrive'a i absolutnie nie chciał działać z konsolą i teraz nie wiem czy nie lepiej kupić oryginalny dysk z microsoftu czy spokojnie mogę kupować to co w ww aukcji?
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam podobne pytanie.
Chcę kupić dysk do mojego Xboxa 4gb slim. Znalazłem coś takiego: NOWY DYSK TWARDY HDD 120GB GB XBOX 360 + GRATIS (3778786247) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Rozumiem że ten dysk jest nieoryginalny, mam tylko pytanie czy ktoś miał doświadczenie z takimi dyskami? Ostatnio kupiłem jakiegoś taniego pendrive'a i absolutnie nie chciał działać z konsolą i teraz nie wiem czy nie lepiej kupić oryginalny dysk z microsoftu czy spokojnie mogę kupować to co w ww aukcji?
Wydaje mi się, że w tej aukcji jest oferowany dysk oryginalny, ale o szczegóły lepiej dowiedzieć się u sprzedawcy.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wydaje mi się, że w tej aukcji jest oferowany dysk oryginalny, ale o szczegóły lepiej dowiedzieć się u sprzedawcy.
Należy dodać, że sprzedawca ci nie powie wprost, że to nie jest oryginał. Na pewno powie, że w 100% oryginalny a wcale tak może nie być.
 

hun

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie no, że on jest nieoryginalny to jestem prawie pewny. W końcu gdyby był oryginalny to sprzedawca by to podkreślił, a tak to pisze na okrętke że jest "oryginalnie zapakowany" :D
Moje pytanie dotyczy tylko tego czy taki zakup jest godny uwagi, czy ktoś coś takiego kupował (na pewno ktoś kupował bo są cały czas dostępne na allegro) i czy to działa?
 
Godny zakupu, mam zamiennik od lat nie ma za to bana możesz kupić. Nie dość ,że ci połowa kasy zostanie w kieszeni to nawet z tego dysku po korzystasz:)
 

Do góry Bottom