1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive 32 Gb

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pawelxc, Marzec 19, 2014.

1. pawelxc

pawelxc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, planuje kupić pendrive 32 Gb do mojego Xboxa jednak mam dwa pytania. Obecnie posiadam pendrive 2 gb na którym trzymam savy, profile więc czy jest możliwość skopiowania tego na nowy pendrive ? Nie posiadam dysku twardego. Drugie pytanie to czy będę mógł instalować gry na pendrive i w nie grać czy taka opcję posiada tylko dysk twardy ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Porra na rrabarrbarr.

Porra na rrabarrbarr. Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Polecam kupno PD z szybkim zapisem, szybko sie pobiera, zapisuje itp. Mozesz korzystac z niego zamiast dysku, sam tak robie.

Profile mozesz pobrac przez internet jesli masz na nich live (silver/gold). Jesli nie to podlaczasz PD pod pc i przerzucasz. Musisz wszystko dobrze przekopiowac.

Tapnięte z mojego Galaxy Mini 2. <3

1 osoba to lubi.
  4. pawelxc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli normalnie będę mógł instalować na nim gry i w nie grać ? Posiadam LT3.0 Chcę się upewnić bo nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto :) Czy granie z pena wpływa w jakiś sposób na płynność rozgrywki czy objawia się to raczej wolniejszym wczytywaniem leveli ?

5. Porra na rrabarrbarr.

Porra na rrabarrbarr. Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    LT nie gra tu zadnej roli. ;)

Nie nie wplywa na rozgrywke, jesli ma szybki zapis. Wplywa na czas pobierania plikow. ;)

Tapnięte z mojego Galaxy Mini 2. <3

1 osoba to lubi.
  6. pawelxc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie za odpowiedź :)

Wczytywanie...

Poleć forum