1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive 32 gb

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bloody_, Lipiec 6, 2014.

1. Bloody_

Bloody_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Witam. Przymierzam się do zakupu pendriva pod XBOX'a wiadomo największy, możliwy 32 GB. Teraz takie pytanie, mam na oku ze standardem 3.0 i 2.0. Słyszałem że xbox głównie ma wejście 2.0 czyli byłby to taki pendrive ADATA l SUPER PENDRIVE C008 32GB NAJTANIEJ HIT III (4319669219) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale słyszałem też że standard 2.0 obsłuży 3.0 tyle że z ograniczoną prędkością czyli jeśli 3.0 ma odczyt np. 100mb to w gnieździe 2.0 zaniża do 60 mb czyli tyle ile max wykorzystuje 2.0. Z nowszej wersji USB upatrzyłem sobie taki tylko 32 gb Adata UV128 16GB USB3.0 Black-Blue - Adata za 24,49 zł | Elektronika empik.com lecz on max ma 40 mb odczytu więc w standardzie 2.0 nie powinien zaniżać? Tylko takie główne pytanie czy xbox obsługuje wgl. 3.0 czy tylko 2.0 bo wiadomo że komp to inna bajka.

2. Lotnik421 Xbox One

3. _-=JOGGI=-_

_-=JOGGI=-_ Banned Xbox One Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bieżuń
    Normalnie Ci odczyta 3.0 tylko z mniejszym transferem

Wczytywanie...

Poleć forum