1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive 64gb, czy dobry do konsoli?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dawidoscxz, Czerwiec 12, 2014.

1. dawidoscxz

dawidoscxz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam konsolę xbox 360 slim z RGH. Chciałbym powiększyć pamięć dysku głównego, by móc grać w tytuły z DVD 1 i DVD 2 (takich ostatnio dużo).
    Czy ten pendrive byłby odpowiedni Popularny Gadżet Pendrive 64GB ! Gwarancja PL!TW (4309200446) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ?
    Chodzi mi o to, czy nie zacinałyby się gry i czy wszystko byłoby okej. Moje wątpliwości są z powodu niskiej ceny pendrive'a.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Xbox widzi tylko fat32 i taki pendraiv ci wystarczy

4. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Kizo nie czytasz co napisał. Ma Konsole z RGH, więc zobaczy mu nawet pendriva 2TB... o ile takowe są ;-p

Ja osobiście takiego pena bym nie kupił.. Najtańszy jaki jest (cena podejrzanie niska) a do tego na pewno MEGA WOLNY.. od biedy może być tylko się nie dziw jak będzie ci mulił. nie wiem czy czasem z tym penem nie jest tak jak było któryś rok temu że był szał na peny chyba 32GB, prawdą było to że to były 4GB z zmienionym firmware które tylko pokazywało że to 32GB, a po wgraniu danych pen się wysypywał,a z danych się robiły chińskie znaczki.

5. maffioso

maffioso Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    mam taki sam tylko ze 8gh i fifa 13 chodzi bez problemu zakupiona w XBL :p nic sie nie przycina :p

6. dawidoscxz

dawidoscxz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28