1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive 8 GB

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Kamil Trznadel, Kwiecień 5, 2012.

1. Kamil Trznadel

Kamil Trznadel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, możliwe że był ten temat ale jakoś nie mogę znaleźć.
    Mam problem odnośnie pendka do xboxa.
    Gdy go podpinam(oczywiście format na fat32) i daje konfiguracje w xboxie to wyskakuje błąd, dodam że mam lt 3.0 i najnowszy dash. Jestem trochę w tym zielony więc prosił bym o wyrozumiałość.
    I jeszcze jedno pytanie nie związane z tym. Jak wygląda sprawa z graniem przez sieć na lt.30 i najnowszym dashu ? Mam nagrywarke LG ale już 2 gry mi abx zrobił że wszystko było na zielono. I czy dostanę bana jak bd miał tylko podpiętą konsole do sieci ale np nie bd grał, chodzi mi głównie o youtube itd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mitsurugi6

mitsurugi6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Pendrive może nie być kompatybilny z xboxem najlepiej napisz jaka to marka
    2. Bana głównie dostaje się za granie online w sieci więc gdybyś chciał oglądać filmy na yt czy pobierać dema to nie powinieneś go dostać

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    JJeśli będą bany, to otrzymasz prezent za modyfikowaną konsolę. od 2009 nie było banów za flash

5. Kamil Trznadel

Kamil Trznadel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ADATA C906 to moedel pendka ale co najśmieszniejsze to innej firmy 8GB też nie działa ale działają 4 GB .....

6. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    a ja mam pytanie nie chce zakladac nowego tematu . mam slim'a 4 gb i chcialbym kupic wiecej dlc ale nie mam miejsca i pytanie jest takie czy jak bym wpial pendrive i sciagnal mapy na niego to potem jak bd chcial zagrac na tych mapach wystarczy ze wepne pendrive do konsoli i beda mapy ? ; d

Wczytywanie...

Poleć forum