Pendrive 8 GB

Kamil Trznadel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, możliwe że był ten temat ale jakoś nie mogę znaleźć.
Mam problem odnośnie pendka do xboxa.
Gdy go podpinam(oczywiście format na fat32) i daje konfiguracje w xboxie to wyskakuje błąd, dodam że mam lt 3.0 i najnowszy dash. Jestem trochę w tym zielony więc prosił bym o wyrozumiałość.
I jeszcze jedno pytanie nie związane z tym. Jak wygląda sprawa z graniem przez sieć na lt.30 i najnowszym dashu ? Mam nagrywarke LG ale już 2 gry mi abx zrobił że wszystko było na zielono. I czy dostanę bana jak bd miał tylko podpiętą konsole do sieci ale np nie bd grał, chodzi mi głównie o youtube itd.
 

mitsurugi6

Użytkownik
Użytkownik
1. Pendrive może nie być kompatybilny z xboxem najlepiej napisz jaka to marka
2. Bana głównie dostaje się za granie online w sieci więc gdybyś chciał oglądać filmy na yt czy pobierać dema to nie powinieneś go dostać
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
JJeśli będą bany, to otrzymasz prezent za modyfikowaną konsolę. od 2009 nie było banów za flash
 

Kamil Trznadel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ADATA C906 to moedel pendka ale co najśmieszniejsze to innej firmy 8GB też nie działa ale działają 4 GB .....
 

JuNy

Użytkownik
Użytkownik
a ja mam pytanie nie chce zakladac nowego tematu . mam slim'a 4 gb i chcialbym kupic wiecej dlc ale nie mam miejsca i pytanie jest takie czy jak bym wpial pendrive i sciagnal mapy na niego to potem jak bd chcial zagrac na tych mapach wystarczy ze wepne pendrive do konsoli i beda mapy ? ; d
 

Do góry Bottom