1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive 8GB i gry na niego.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jesters, Kwiecień 24, 2011.

1. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam zamierzam kupić pendrive 8gb, będę mógł nagrać grę na niego aby szybciej się wczytywało, bo gdy gry mają ponad 7gb, pendrive 8gb i pytanie moje ile miejsca zajmuje dashboard ?

I jeszcze jedno czy Kingston 8gb będzie działał, sprawdzał ktoś ? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Dasha wgrasz na pamięć wbudowaną na Xbox. Będzie działa na luzie, tylko będziesz go musiał sformatować z NTSC na FAT32 (tutaj nie jestem pewny, ale jak jest źle to ktoś mnie poprawi). Jedna gra powinna się zmieścić. :)

4. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Nie lepiej będzie kupić np. 20 GB dysk z Xbox'a?
    Tanie pendive'y nie są zbyt szybkie, więc gra na nim zainstalowana może mieć problemy z płynnością...

Ps. Pen/karta 8GB w najlepszym wypadku będzie miał/a 7.6GB rzeczywistej pojemności.
    Ps2. Takiego pena najlepiej pod kompem sformatować na FAT32, potem włożyć do Xbox'a, wejść w : Ustawienia systemu - Pamięć - ''Jednostka pamięci'' (nazwa może się różnić, u mnie tak pena wyświetla...) - Klikamy na padzie A, potem ''Skonfiguruj teraz''...
    Czekamy aż pomieli i viola, pamięć gotowa do użytku... ;)

Ps3. Jednak w dalszym ciągu uważam, że dysk będzie lepszy... Nawet użwany z allegro... ^^

Sent from my U20i using Tapatalk

5. chudi94

chudi94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Ja miałem podłączonego pen drive 8gb do x'a do puki nie miałem dysku i nie było żadnego problemu.
    Podłączasz go bez żadnego formatowania w pc, wystarczy zrobić to co napisał kolega wyżej tzn" włożyć do Xbox'a, wejść w : Ustawienia systemu - Pamięć - ''Jednostka pamięci'' (nazwa może się różnić, u mnie tak pena wyświetla...) - Klikamy na padzie A, potem ''Skonfiguruj teraz''..."
    PS. nigdy nie miałem problemu z płynnością gry i każda gra spokojnie mogła się zapisać

6. paczos

paczos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ciężko ci będzie na pena 8gb wgrać grę bo po sformatowaniu i konfiguracji masz niecałe 7gb a mało co jest takich gier by się na niego zmieściło tez tak kiedyś myślałem kupiłem 8gb i lipa służy tylko do seyvów i do demek z live

7. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dzięki chłopaki miałem wątpliwości czy będzie wystarczająco miejsca na pendrive :)

8. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ja polecę popatrzec na allegro za dyskiem np. wd1200bevs 120gb w cenie 50zł,wystarczy sflashować i można cieszyć się grami.

Wczytywanie...

Poleć forum