1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive a dysk w konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pingwinz, Wrzesień 22, 2013.

1. pingwinz

pingwinz Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka szukałem trochę w googlach ale nie mogę nic znaleźć na ten temat. Mianowicie chodzi mi że chciałbym zgrać content z gry GTA V na pendriva według tutoriala podanego na forum. Czy jest później możliwość skopiowania tego z pendriva na dysk konsoli? Mam dysk 20 gb a wiadomo dysk przez SATA jest szybszy niż pendrive przez USB co przyśpieszyłoby wczytywanie tekstur i wyeliminowało problem "smużenia" podczas jazdy szybkim samochodem itp. Czy jest możliwość skopiowania tego contentu z pena na dysk? Jeśli tak to proszę o jakieś instrukcje lub nakierowanie na jakiś poradnik.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rykos233

rykos233 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Rozumiem Cię:> masz już dysk 20Gb i pena włożonego tak? No to bierzesz tak-najeżdżasz na pamięc masowa w ustawieniach, potem na Dysk przenośny następnie jest przenieś, bądź wchodzisz w zawartość pena, pliki z gra i zapisem itp. następnie przenieś na dysk. :)

1 osoba to lubi.
  4. pingwinz

pingwinz Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki wielkie! mam nadzieję że wszystko będzie ok!

5. rykos233

rykos233 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja również. Jeżeli jest taka możliwość proszę o poinformowanie mnie czy Ci się udało!
    pozdrawiam :)

Wczytywanie...

Poleć forum