1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive błąd przy konfiguracji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez menel95, Wrzesień 17, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. menel95

menel95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Witam. Mam pendrive'a Corsair FlashVoyager 8GB i najnowszą wersję dashboarda sformatowanego w systemie FAT32. Wkładam do X'a wchodzę w pamięć i wykrywa go. Jednak przy konfiguracji wyskakuje błąd o takiej treści: "Test utraty danych zakończył się niepowodzeniem.......ble ble ble". Ktoś wie co z tym niemiłym fantem zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bober95

Bober95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
  4. menel95

menel95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Temat może se jest ale mógłbyś mi pokazać kompetentną odpowiedź? Bo mi pendrive zawsze gracko działał i nawet teraz nie ma z nim żadnych problemów na kompie

5. Bober95

Bober95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Nic się nie da zrobić, niektóre pendrive poprostu nie działają z xbox'em i tyle jedyne rozwiązanie to nowy pen albo dysk (ja kupiłem dysk w stosunku do pen 4 gb tylko 20 zł drożej)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum