1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PENdrive do x360 oplaca sie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Magaw, Listopad 22, 2010.

1. Magaw

Magaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Witam!!!
    Ostatnio postanowilem zakupic pen drive do xa (16gb) lecz nie wiem jakiego wybrać. I jest sprawa ktora mnie mąci a mianowicie, czy na pendrive moge umieszczać gry GODa jak rowniez instalowac je z plyty czy jest to mozliwe tylko na dysku twardym?(w moim przypadku tylko 20 gb ;().
    Jakie pendrive polecacie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukasx86

lukasx86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sosnowiec
    za cene pendrive 16gb (dobrego) kupisz spokojnie większy dysk do xbox360. ja za 100zł kupiłem 60gb ;)

4. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    zależy jak to konsola , jak jest to stara wersja od arcade do elite to kup dysk , większa pojemność i niska cena , jak masz slima , to kup pendrive ,bo dysk do slima kosztuje ponad 200zł

Wczytywanie...

Poleć forum