1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive i X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Polish Zombies, Czerwiec 1, 2014.

1. Polish Zombies

Polish Zombies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, chciałbym się Was spytać czy Xbox 360 współpracuje z każdym pendrive'em?
    Będę mógł na ten pendrive pobierać gry i dodatki ze sklepu Xbox? Jakby co to posiadam Xbox 360 Slim.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jankowal1111186

jankowal1111186 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    z większością współpracuje musi być tylko sformatowany pod fat32 i skonfgurowany w konsoli ale jest ograniczenie bo są obsługiwane do 32 gb a jak wsadzisz większego np. 64 gb to i tak będziesz miał 32 gb. A odpowiadając na drugie pytanie tak będziesz mógł

4. joix1

joix1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia, Poland
    A jak wybrac np gdy pobieram gry na pena a mam 2 16 i 32 gb zeby zapisywalo wlasnie na konkretnym penie bo narazie to konsola sama decyduje gdzie i co zapisze np zeby pen 32 byl domyslnym dyskiem

5. jankowal1111186

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    nie jestem pewien ( bo nigdy nie pobierałem przez xbox live) ale chyba powinieneś mieć wybór gdzie chcesz zapisać ale jak nie masz to żaden problem bo po pobraniu możesz przenieść gre na dowolnego pena

6. joix1

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia, Poland
    No wlasnie dziwnie jest bo konsola sama decyduje na jaki dysk wrzuca zalezne od wielkosci wczesniej moglem wybrac a teraz sama decyduje jak tak dalej pujdzie to sama ze soba bedzie grala.

7. emde

emde Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  8. jankowal1111186

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    wcale nie musi być 15 mb/s jak masz wolniejszego to co najwyżej gra by ci się dłużej doczytywała

9. joix1

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia, Poland
    Ja mam pena co ma 90mb/s odczyt wiec to nie to moze jakies ustawienia hmm zminilem im nazwe na swoja to znaczy dysk 1 2 moze to ma wplyw

Wczytywanie...

Poleć forum