1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive jako dysk do xboxa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Vershal, Sierpień 13, 2010.

1. Vershal

Vershal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oleśnica
    Cześć, ostatnio czytając w internecie dowiedziałem się że można użyć pendrive jako dysk do xboxa. Mam pytanie, czy jest to możliwe, czy wiecie jak to zrobić? prosił bym o mały poradnik. Pobierz aktualizację dla Xbox'a 360 i korzystaj z pendrive'ów - TECH - WP.PL tu przeczytalem jak zrobić to.

2. Lotnik421 Xbox One

3. doni

doni Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lelów
    podłączasz pendrive'a do portu USB, w ustawieniach konsoli wchodzisz w zakładkę pamięć , i ustawiasz czy cały pendrive ma służyć jako pamięć czy tylko część jego powierzchni, ja używam pendrivea jako moją drugą memory card, ale próbowałęm zgrac grę na niego i wszystko śmigało, to tyle w razie pytań ( których nie powinno być ;> ) pisz,

~pozdrawiam

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    dodam że maksymalnie może mieć ten pendrive 16 gb znaczy może być np 32 gb ale xbox i tak użyje tylko 16 gb.

5. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Nie opłaca sie kupno 16 gb lepiej dysk

Wczytywanie...

Poleć forum