1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive jako hdd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zcccz, Listopad 23, 2011.

1. zcccz

zcccz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam - mam pytanie odnośnie tego tematu: http://xboxforum.pl/kosz-f53/slim-4gb-pendrive-zamiast-hdd-2x16gb-109749.html Posiadam od niedawna uzywanego xboxa ellite - nie mam dysku hdd ale posiadam najnowszy soft i pendrive. Chciałbym użyć go jako hdd żeby nie nadwyrężać i tak już zmęczonego napędu. Próbuję zgrać oryginalną fifę11 na pendrive (wcześniej go sformatowałem w ustawieniach głównych) ale woła hdd przy próbie zgrywania :/ Robię wszystko jak we wskazówkach wyczytanych tu na forum i nie mogę zgrać na pena :( Tak jakby nie chciało go potraktować jako hdd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    pierwsze sformatuj na kompie w systemie plików fat32 następnie podepnij do xboxa i daj tam w usutawieniach skonfguruj poczekaj.. jak sie skonczy konfgurowac instalujesz gre na pendrive i grasz

Wczytywanie...

Poleć forum