1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive jako pamięć problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sqniarz, Kwiecień 1, 2011.

1. sqniarz

sqniarz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem nowy pendrive Verbatim i 8 GB i używam go jako pamięci konsoli. Konsola go widzi i konfiguruje. Wszystko działoło gry zapisywały się itd. Gdy drugiego dnia odpaliłem konsole konsola go nie widziała a gdy podłąćzyłem pendrive do komputera w jego zawartości mogłem dostrzec jakieś dziwne pliki o nazwach (_"{_{:{":{}). Wcześniej użyawłem kingstona 1 gb i nie miałem żadnych problemów. Przez to wszystko straciłem profil i savy. Później sformatowałem pendrive podłąćzyłem go ponownie znów podziałał 1 dzień i znów to samo. O co może chodzić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mastamasta

mastamasta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    3city
    podobnie miałem z penem firmy pqi... niektóre pendrive nie działąją poprawnie z boxem z tego co zauwazylem mam kingstona data traveler 2.0 i śmiga jak trzeba ;)

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    niektóre pendrivy po prostu są kopnięte... ja przez taki jeden, straciłem ostatnio setki rodzinnych zdjęc :(

5. dxgeneration

dxgeneration Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wszystkie peny mogą działć z xboxem 360

6. theragorn

theragorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sprobuhj go sformatowac z poziomu konsoli

7. kikakuke

kikakuke Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja bym radził w kompie go sformatować w fat32 a potem w xboxie jeszcze raz.

Wczytywanie...

Poleć forum