1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive jest niewidoczny - proszę o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kaszamanna, Październik 26, 2014.

1. Kaszamanna

Kaszamanna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko.
    Na forum jestem pierwszy raz i nie wiem czy dobrze trafiłem ale mam do was pytanko, mianowicie:
    Kupiłem sobie xboxa bez dysku i zamiast tego dokupiłem po prostu pendrive SanDisc 32GB (formatowany). Wszystko pięknie, ładnie działało przez około pół roku instalowałem gry itd aż do czasu gdy pojawiła się nowa aktualizacja systemu i wybrałem opcję aby została właśnie zapisana na oto tym pendrive. Wyświetlił się komunikat, że nie jest on w ogóle widoczny dla xboxa i do tego pod spodem kod składający się z parunastu cyferek i liter(C000-0001 - to jest bodajże końcówka). Sprawa polega na tym, że nic się nie da z tym zrobić. Ani w jakikolwiek sposób zresetować xboxa ani nic innego. Xbox jest po prostu bezużyteczny, nie mogę się dostać do głównych opcji ani czegokolwiek innego. Odłączam, podłączam pendriva w inne wejścia - nic. Spróbowałem włożyć pendriva do komputera stacjonarnego i komputer również go nie widzi. Śmieszne natomiast jest to, że gdy włożę go do laptopa to wszystko jest ok, pendrive jest widoczny i można dostać się do plików.
    Czy ktoś mógłby coś poradzić?
    Jeśli problem polega po prostu na kupnie nowego pendriva to pytanie moje brzmi czy jeśli z tego starego pendrive przerzucę folder który xbox stworzył na nim to wszystkie instalacje, zapisy gier itd itp będą ''działały''.
    Dzięki z góry za odpowiedzi :)

Wczytywanie...

Poleć forum