1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive - nada się ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Toyoda, Październik 3, 2013.

1. Toyoda

Toyoda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Posiadam pendrive 16GB marki Verbatim ~ jakaś china pewnie, nie wiem nie znam sie :)
    Chciałbym go użyć jako dysk do Xboxa 360 Slim 4 GB, będę chciał zagrać w GTA 5 i zapewne będzie potrzebna dodatkowa pamięć a owy pendrive posiadam.
    Czy nada się ten pendrive ?
    Nie wiem jak to wreszcie z tymi pendrive jest, ale czytając tematy, wiele razy napotkałem się z wypowiedziami, żeby sprawić sobie dobry pendrive.
    PENDRIVE 16GB Promocja Verbatim USB 2.0 Gw24 (3556480826) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Tak, bedzie dobry
    Verbatim to nie zadna "china" , to bardzo dobra firma

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

4. FunnyPeKI

FunnyPeKI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żyrardów
    Ma trochę słaby odczyt bo tylko 10mb/s. Lepiej kup SanDisk Cruzer Facet 16GB na allegro. Ma odczyt 23mb/s i na pewno będzie lepszy.

5. Eihwaz

Eihwaz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pendrive starczy, żeby wgrać na niego CD2, potrzebny bedzie jeszcze dysk ew. drugi pendrive.

6. Toyoda

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm, czyli trzeba będzie zakupić kolejny pendrive 16GB ?
    Osobiście myślałem, że będzie potrzebny tylko jeden bo gdzieś czytając jakiś temat, było napisany, że będzie potrzebny jeden pendrive bo GTA V wymaga instalacji 8 GB.
    Zrobiłem sobie taki test mojego pendrive - z nudów, taki efekt :D http://iv.pl/images/38311385578499886664.png

Kolejny wydatek niestety i zapewne będą problemy przy uruchomieniu GTA, nie wiem czemu ale czytając tematy tutaj na forum to ludzie mają pełno problemów np. z instalacją GTA V na pendrive, jednemu to wgl. nie chodzi bo trzeba coś przerabiać etc. a drugiemu to jakaś misja w grze nie działa lub zacina się etc...
    Tak się teraz zastanawiam czy wgl. zakupić sobie tą konsole ...

7. FunnyPeKI

FunnyPeKI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żyrardów
    Słuchaj na konsoli instalujesz tylko jedną płytę. Druga idzie do napędu. Instalacja dwóch może spowodować problemy. Pendrive najlepiej 16 gb z jak najszybszym transferem danych, by gra się nie cięła.

8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Granie z pendriva to żadna przyjemność. Jak kupować konsolę to z dyskiem.,

9. kendo

kendo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ty się chyba nie słyszysz dobry pendriv i nic nie zacina kupiłem ostatnio pendriva 16gb toshiba za 39.99 i gta śmiga aż milo żadnych problemów

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalk 4

1 osoba to lubi.
  10. Toyoda

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @ FunnyPeKI

Rozumiem, ale wreszcie jak to z tym jest ?
    Bo pewien kolega wyżej, napisał, że będą potrzebne dwa pendrive, a jeśli ja zgram CD1 na dysk Xboxa a CD2 na pendrive to na co drugi pendrive ?...

11. uczaj27

uczaj27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    JAk kolega tak powiedział to się myli ,potrzebmy jest ci jeden pendrive aby zgrać tam zawartość dvd1 ,potem wypalasz dvd2 i wkładasz do konsoli i grasz . Sam Rockstar nie zaleca instalowania drugiej płyty dvd na dysk bo potem są problemy z teksturami .Streszczając jeden pendrive jako dysk i druga płytka DVD2 do grania . A z drugiej strony powinieneś zainwestować w dysk ,będziesz miał go na wiele lat ,a zobacz z biegiem czasu gry będą coraz większe objętościowo a xbox 360 może wykryć tylko 32GB i co wtedy .

1 osoba to lubi.
  12. Toyoda

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Okej, a o co chodziło Ci z tym " wypalaniem DVD2 " ?

Czyli będę musiał sformatować pendrive według pewnego poradnika którego znalazłem tutaj na forum, później zawartość DVD1 zgrać na pendrive, pendrive do konsoli, płyta DVD2 do konsoli i powinno działać ... ;

13. uczaj27

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wypalaniem czyli nagrywanie płyty DVD na nagrywarce po prostu :)

dokładnie tak jak piszesz

tu masz instrukcje wgrania dvd1 na pendrive

http://xboxforum.pl/gta-v-261/tutorial-zgrywanie-contentu-na-pendrive-gta-v-dvd1-175214/

14. Toyoda

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Osobiście jeszcze się będę zastanawiam nad kupnem tego Xboxa 4GB, tak sobie myślę, czy nie lepiej by było zakupić Xboxa 360 Slim 250 GB bez żadnych gier czy tam kinkietów, ale koszta pewnie dużo urosną w porównaniu do tego Slima 4 GB ;x

15. uczaj27

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Lepiej się nie zastanawiaj i dołóż do slimki z dyskiem 250GB ,zresztą do tych arcade dodają bezsensowne gry no i masz dysk 250GB i zapominasz o gimnastykowaniu się aby uruchomić grę np GTA V

Jeśli chodzi o koszta arcade kosztuje 699zł a slim 250 899 zł czy za te 200zł jest sens martwienia się czy gra ci pójdzie raczej nie .No i masz spokój na dalsze lata ,tak jak wcześniej na forum pisałem gry zajmują coraz większą objętość np GTA 5 , a śladem tego wyjdą inne gry potrzebujące instalacji na dysku a przypominam że Xbox 360 będzie widział pendrive do 32GB tylko czyli 2X 16 GB

http://www.mediaexpert.pl/katalog/konsole/microsoft-xbox-360-slim-250-gb,16414.html

16. Toyoda

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Za nowego Xboxa 360 Slim 250 Gb trzeba dać ok 800 zł, cena jeszcze w miarę, osobiście myślałem że będzie kosztowała ponad 1000 zł.
    Razem wyjdzie ok. 1000 zł bo + GTA 5 :D

Myślę, że będzie wart kupna tej konsoli, czytam i czytam i pełno ludzie mają problemów z tymi pendrive etc....
    Tylko czy ja znajdę u siebie w mieście taką konsolę do takiej ceny, kurde nie chce kupować z internetów, później odsyłać konsole i bulić za przesyłke...

17. uczaj27

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Już nie przesadzaj z tym buleniem przesyłka kosztuje pewnie z 20 zł , a w sklepie online zawsze będziesz miał taniej niż w stacjonarnym sklepie .Ja wszystko kupuje przez sieć bo po prostu się opłaca

18. Toyoda

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiadomo, że jest taniej i się to opłaca, ale gdy kupuje się przedmiot który w każdej chwili może rypnąć to wtedy odsyłaj tak konsole.
    Jestem pewnie uczulony na to, bo miałem już dwa przypadki z takimi reklamacjami, teraz borykam się z jednym, kupiłem miesiąc temu filtr do akwarium, do tej pory gonie się i odsyłam go już drugi raz bo kurde dalej nie naprawili usterki a filtr kosztował ponad 450 zł, przecież go nie wyrzucę a usterka jest widoczna tylko te patałachy się ze mnie bawią, a kto płaci za przesyłke, jasne że ja...

19. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Słyszę się bardzo wyraźnie. Tu się liczy proporcja ceny do pojemności. Za pendriva dałeś 39.99 - 16 gb czyli za dysk o pojemności 10 x większej czyli 160 gb dałbyś 399.99 zeta ! Oczywiście to tylko przykład, bo dyski o takiej pojemności do Xboxa 360 nie istnieją, ale za tą cenę spokojnie kupisz dysk 320 gb i jeszcze Ci sporo zostanie. Ja u siebie w Slimie mam oryginalny dysk od Fat-a 120 gb i w zupełności mi wystarczy a taki dysk można trafić na Allegro za 100 zł.

Wczytywanie...

Poleć forum