1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PENDRIVE Obraz gry pc>pendrive>xbox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez przemo22lm, Grudzień 30, 2010.

1. przemo22lm

przemo22lm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy jest mozliwosc zgrania obrazu gry z pc na pendrive i z pen drive przeniesc na konsole. Pytem sie poniewaz nie moge calej gry nagrac z plyty na xbox. A tak by wystarczylo przekopiowac i odpalac gre z dysku z plyta w napedzie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Potrzebny jest Jtag.
    Na nieprzerobionej konsoli nie ma opcji.

4. przemo22lm

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jtag niestety nie mam ale jak bez tego nie ma mozliwosci to sie jeszcze o jedna zecz spytam. Jakie powody moga byc ze plyta nagrywa mi sie lepiej do 50% a od 50 idzie juz gorzej. I pewnie przez to gra mi sie tylko do polowy zgrywa .Nagrywarka Pionner dvr-k17slim Win7. Wypalonom plyte sprawdzilem w abx i nie wyswietlilo zadnego bledu.

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Slaby laser w nagrywarce.
    Moze pomoc wgranie nowego FW do niej, ale nie koniecznie.

6. przemo22lm

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprobuje wypalic jeszcze raz gre innym programem Xbox backup creator czy jakos tak i zobacze czy bedzie tak samo. FW napedu mam takie jakie bylo w win7 innego nie moglem znalesc przeszukalem juz prawie wszysko jak cos znalazlem to nie dzialalo wiec pewnie nie przez to. W najblizszym czasie zamierzam kupic nowa nagrywarke ale zewnetrzna Samsunga.

Wczytywanie...

Poleć forum