1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive pomocy !!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez walion, Wrzesień 11, 2010.

1. walion

walion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pytanie otóż ściągnąłem demko mafii 2 i chciałbym wrzucić je na pendrive'a i tu mam pytanie czy jak raz skonfiguruję go (pendrive) pod xbox 360 to czy później będę mógł go jakoś sformatować żeby działał normalnie pod pc (wiecie żeby można było trzymać na nim muzę, filmy itp.) czy już jak skonfiguruję go pod xbokx 360 to z używania go pod pc nici za odpowiedź z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Będziesz go mógł potem normalnie używać pod pc.

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    tak bedziesz mógł go spowrotem później sformatowac pod PC

......................
    he he prawie równo ,ale jednak byłem wolniejszy :D

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jeśli mogę się podczepić pod temat,to mam problem bo podobnie jak kolega chciałem coś zrzucić z kompa na xboxa przez pendriva (w moim przypadku są to motywy) i jak włożyłem pena do Xboxa, wszedłem w ustawienia pamięci (czy jak to tam było) i dałem na sformatuj/dostosuj, to chwilę się pomęczyło i wyskoczył błąd, że nie może dokończyć sformatowania, nie podało dlaczego i że mam użyć innego nośnika :/ Co jest nie tak? To że pendrive 8Gb jest od Sony to chyba nie koliguje z Xboxem?

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Są pendrive nie kompatybilne i ten taki jest

7. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pendrive formatuj na fat32 w pc , a potem sprawdz formatowanie pendriva w xboxie czy pomoglo.Tak robilem kiedys tez mial bledy ale działa pendrive Kingston.

Wczytywanie...

Poleć forum