1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive problem RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kb2244, Wrzesień 18, 2013.

1. kb2244

kb2244 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalwaria Zebrzydowska
    Witam mam problem z pendrivem.Otóż gdy przesyłam na niego gry jest wszystko dobrze pisze że się przesłało a gdy włoże drugi raz pendrive do komputera czy do konsoli to już pisze że tylko tam jest folder jakiś np:fifa i wchodze do środka nic tam nie ma i na kompie i na konsoli i pisze że zajęte tam naprzykład 7gb a jak na kompie klikne właściwości na tym folderze to pisze że 0 bajtów i tak za każdym razem nwm co mam zrobić jak przesłać prosze o pomoc może jakiś program,próbowałem formatować na kompie i dalej tak samo

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pewnie uwalony pen ...
    Formatowałeś rozumiem do FAT32 na kompie ?? - jeśli nie ,to zrób to i sprawdź.

4. kb2244

kb2244 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalwaria Zebrzydowska
    Tak do fat32 i dalej to samo

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To coś z penem widocznie, sprawdź na innym.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

Wczytywanie...

Poleć forum