1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sqery, Luty 12, 2014.

1. sqery

sqery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam problem z Pendrivem 16 GB jak formatuje go w konsoli jest wszystko ok . Ale ponownym uruchomieniu trzema znów go sformatować nie widzi już plików . Pena tylko do GTA V DVD2 ale ciągle muszę formatować i wgrywać a to z 40 min trwa nie raz też się zatnie .

Pena działa pod kompem jak nalży żadne sektor nie uszkodzony, Wrzuciłem 14 GB plików i wszystko jest ok .

Poradzcie coś ? Pendrive działał dobrze przed pierwszyn nagraniem DVD2 przez Horizon

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sprawdź na innym pendrive.
    PS. Chciałeś chyba napisać, że do GTA V DVD1 :) DVD2 się nie powinno instalować (podobno traci się na wydajności czy coś takiego).

4. sqery

sqery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Taa DVD1 pomieszło mi się . Ale co to da ? Pen chodził dobrze nawet WWE13 miałem zainstalowanego na nim wgrałem przez Horizon DVD1 i zaczeło sie. Jest jakiś program który formatuje tak jak konsola XBOX 360 że tworzy pliki do xboxa ?

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sprawdź FATXplorer.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum