1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez loney, Styczeń 28, 2011.

1. loney

loney Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam problem, mianowicie posiadam pendrive sony 4gb sytuacja wyglada nastepujaco:
    Formatuje pendrive'a na kompie, potem konfiguruje sie na xboxie, wszystko ladnie chodzi tj save'y, dema gier sciagniete z xlive'a itd sie zapisuja, mozna normalnie w nie grac. Po wylaczeniu, a nastepnym uruchomieniu konsoli, xbox nie czyta pendriva jako pamieci masowej i musze go konfigurowac, a co za tym idzie usuwac wszystkie dane, ktorych i tak nie czyta.

Jezeli ktos ma jakis pomysl z gory dziekuje za wszelakie propozycje i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    spróbuj na innym pendriv'ie jak będzie się problem powtarzał daj znać

4. loney

loney Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znajac zycie na innym bedzie smigal normalnie, bo nie znalazlem, aby ktos mial podobny problem, dlatego czekam na jakies propozycje. Jak nie bedzie to rzeczywiscie bedzie trzeba sobie zalatwic cos innego. Pozdrawiam

5. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    loney, nie chcę ci mieszać w głowie jakimiś niesprawdzonymi teoriami..
    ale miałem podobny problem, z ps2. formatowałem z poziomu kompa, i używalem w ps2. niby działał, ale jakiś problem był, związany z zabezpieczeniem(uprawnienia, czy coś takiego, nie pamiętam dokładnie)
    może po prostu wina była tego, że najpierw sformatowałeś na kompie.
    wiem, niby bez sensu, bo format to kompletna czystka...ale mimo wszystko, ja od razu pena na xboxa wrzucałem, i tam formatowałem. nie na kompie.i
    śmiga do tej pory wszystko.

Wczytywanie...

Poleć forum