1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez critical, Luty 22, 2012.

1. critical

critical Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Witam!

Mam problem z pendrivem, ponieważ go nie wykrywa na xbox. Pendrive to Kingston DataTraveler 4GB. Może to być od tego, że ostatnio naprawiałem dysk w kompie przez pena i z 4GB zrobiło mi się 2GB, nie wiem jak to możliwe, czy tylko tak pisze, czy straciłem jakimś cudem 2GB. Formatuje na FAT,FAT32 i dalej go nie wykrywa w x'ie.

Dziękuję i Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. key

key Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dyski się psują, peny też. Naprawiałeś dysk, a tu nie dajesz rady? Walcz! :wink-new:

4. critical

critical Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Ruda
    no tylko, że za bardzo nie wiem o co chodzi? może po prostu jest za wolny? bo wiem, że pod x'a musi spełniac jakieś wymagania, ale nie wiem jak to sprawdzić? Pomoże ktoś?

5. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Skoro pojemność ci spadła, to najlepiej usuń tablicę partycji i stwórz od nowa. Np. programem gparted.
    Może tworzyłeś partycje ext2/3/4? Windows takich partycji nie rusza przy formatowaniu dlatego widać zmniejszoną pojemność

6. stempek69

stempek69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    podłączam się do pytania, tylko że mój pendrive jest na pewno sprawny bo normalnie na komputerze wykrywa go bez problemu a do xboxa muszę podłączać i odłączać żeby go wykryło. może cos z wejściem usb?

7. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    zróbcie partycje programem fat32format.exe

Wczytywanie...

Poleć forum