1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pendrive pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zuraw1989, Wrzesień 8, 2011.

1. zuraw1989

zuraw1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    siema chce posłuchac muzyki na x z mojego pendrivea ale mam maly problem czyta go ale nie muzyki z niego wiem ze trzeba go skonfigurowac z x ale gdy dalem skonfiguruj teraz to sie skonfiguruje ale gdy potem podlanczam go do kompa to mam wolnego ok 989 kb musze go sformatowac i jest ok bo wiem ze sa 2 opcje do wyboru gdy wejde do ustawien systemu,pamiec to widzi go urzadzenie pamieci przenośnej dalej wyskakuje dostosuj albo skonfiguruj co dac bym mogl słuchac muzyki na xboxie dzieki z gory i sorki za bledy i niejasnosci jesli chcecie cos wiedziec to pytajcie

2. Lotnik421 Xbox One

3. zuraw1989

zuraw1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ok niewazne juz do tego doszedlem

Wczytywanie...

Poleć forum