1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive resetuje FSD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Paulanerd, Marzec 12, 2015.

1. Paulanerd

Paulanerd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć,
    Miałem na swoim pendrive'ie gry na X360 RGH i wszystko dobrze działało do pewnego momentu. Dowiedziałem się, że można mieć polskie okładki, więc po ustawieniu marketplace nacisnąłem w menu gier 'Odśwież okładki'. W trakcie pobierania wyskoczył komunikat, że zawiesił się FSD. Sytuacja wygląda tak:

-dopiero wyciągnięcie pena niweluje ten błąd
    -błąd ten występuje za każdym razem, gdy pen jest w gnieździe podczas uruchomiania konsoli (niezależnie od tego czy jest pusty czy coś się na nim znajduje)
    -gdy podłączam pamięć, gdy XBox jest uruchomiony, błąd nie wyskakuje i mogę przeglądać jego zawartość
    -pendrive był formatowany od nowa pod FAT32 dwa razy
    -pendrive na komputerze działa bez problemu
    -inne pendrive'y działają normalnie na X360

Co zrobić, żeby przywrócić tego pena do zdatności? Z góry dziękuję za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum