1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive- rozwiązanie problemu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Messy, Październik 24, 2011.

1. Messy

Messy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    mam nietypowy problem z pamiecia przenośną, mianowicie moj pendrive jest formatowany w NTFS i nie chce tego zmieniać
    a znowu xbox nie chce go czytać pod ntfs'em zastrzegli sobie gnoje tylko pod FAT32, jest jakaś opcja żeby to zmienić, żeby go czytało? :|
    kurde bo z jednej strony mógłbym go przerobić na FAT'a ale co z tego jak niektore gry zajmują powyżej 4gb, a jak wiadomo na FAT'a nie można wgrać nic powyżej 4gb!
    kurde na penie mam nie tylko sprawy związane z konsolą wiec mam nadzieje że rozumiecie sprawe

bardzo bym prosił o jakies sugestie
    pozdrawiam! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    nic bardzo z tym nie zrobisz. musisz się zastanowić, zawsze te dane możesz zgrać na dysk, usunąć je i przerobić na pamięć masową. a jak skończysz cofasz i wklejasz sb te dane co tam miałeś .

4. Messy

Messy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmmm wiec innego rozwiązania jednak nie ma, kurde szkoda.Bo właśnie problem w tym, mam na tym danych które są mi na co dzień potrzebne a zajmują w pojedynczych elementach powyżej 4gb...

ps. tak przy okazji to mam konsolkę z tej samej edycji co w awatarze, tylko ze w elite :)

5. Falandir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    opcjonalnie dokup sobie jakiegoś taniego pendrive 2 gb, bądź kartę pamięci, chyba że Ci tam więcej potrzeba..

ps. ja też : )

6. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W Xboxie mozna instalowac gry na FAT'cie32 powyzej 4GB, poniewaz konsola ma inny system plikow (dzieli gre na kilka plikow po 1GB), wiec nie bedzie problemow z instalacja.

7. Falandir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    zresztą instalacja gier nie jest obowiązkowa i do tego najlepiej kupić dysk. jeśli się go nie posiada najlepiej mieć tylko miejsce na zapisy i profil

8. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wedlug mnie, jesli komus wystarczy 16GB to warto zainwestowac w zwykly dysk zewnetrzny. Mozna utworzyc na nim partycje w FAT32 przeznaczona tylko dla X'a. Sam korzystam z takiego systemu, gdzie na dysku zewnetrznym 1000GB utworzylem sobie 3 partycje. Jedna na filmy HD, druga dla Wii i trzecia dla X'a. Wszystko ladnie ze soba koegzystuje. Nie ma zadnych problemow. Instalacja gier nie jest obowiazkowa, ale jest pare plusow wynikajacych z instalacji:
    - cichsza praca konsoli (czytnik nie wyje)
    - oszczedzanie napedu
    - szybsze loadingi, wgrywanie tekstur w grach

9. Messy

Messy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie nie, nic z tych rzeczy bo mam przy konsoli 120gb
    po prostu dane do szkoły i własne pliki są powyzej 4gb a nie chce ich dzielić.

10. GROL

GROL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To podziel pena na partycje, albo kup oddzielnego do konsoli.

11. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    pena ci się nie opłaca kupować bo taki 8gb musiał być, lepiej się nad jakimś dyskiem zastanowić

Wczytywanie...

Poleć forum