1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive wewnętrzny dysk gry GOD RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kb2244, Wrzesień 14, 2013.

1. kb2244

kb2244 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalwaria Zebrzydowska
    Witam.Jak uruchomić gry GOD na pendrive skonfigurowanym pod konsole i czy wogóle się da.
    Próbowałem tak :Skonfigurowałem pendrive z konsola następnie programem USBXTAFGAI 44 przesłałem na pendriva gry w formacie GOD i podłączyłem do konsoli i wogóle żadnej gry nie widzi jak wchodze w XexMenu i jak na tego pendriva to widać tam tylko folder Xbox360 a gry już żadnej nie widać.Czy da się jakoś zrobić tak z pendrivem jak mam dysk od xboxa 20gb że tam są te foldery content itp i tam bym wrzucał gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    xexmenu nie widzi gier przerobionych do god przez freestyledasha odpalisz ten format, a jak chcesz grać w te gry to przerób je do formatu xex a pendrajw nie musi być formatowany pod konsolą wystarczy że sformatujesz go pod komputerem do formatu fat32 i gry też będą działać

4. kb2244

kb2244 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalwaria Zebrzydowska
    Ale jak na tym dysku 20gb mam w folderze content w God to wtedy mi widzi i pytanie czy na tym pendrivie też da się takie żeby było te foldery Content itp i tam bym wklejał i czy byłoby wtedy widać.A jeśli chodzi o FSD to jaki dobry mam dash 2.0.16202

5. mariusz1190

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    to spróbuj zrobić na pendrajwie takie foldery i wtedy zobacz czy ci zadziałają gry, a co do fsd to najlepiej najnowszą wersję sobie wgrać http://xboxforum.pl/oprogramowanie-198/freestlye-3-beta-rev-755-a-172807/

6. kb2244

kb2244 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalwaria Zebrzydowska
  7. mariusz1190

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    można tu masz opisane miedzy punktem 2.4 a 2.5 http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/

Wczytywanie...

Poleć forum