1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive - Win 7 Problem po sformatowaniu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ROBI772, Grudzień 4, 2012.

1. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Witam!

Mój problem polega na tym że chciałem zmienić format pendrive z NTFS na FAT32, po zmianie pendrive działał i wrzuciłem na niego pliki, po wyjęciu i włożeniu ponownie pendrive nie pokazuje zawartości, program jakim formatowalem to Partition Manager.
    Pendrive jest wykrywany przez komuputer wyskakuje powiadomienie że został on podłączony, ale w mój komputer nie widzi że jest on wogóle podlączony, dioda na pendrive nie miga jak zawsze tylko robi się ciemna i coraz jaśniejsza i tak w kółko.
    Pendrive jest wykrywalny w Menedżerze Urządzeń i w zarządzanie komputerem > zarządzanie dyskami... ale nic nie mogę zrobić.
    Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam !

2. Lotnik421 Xbox One

3. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Używasz wynalazków to i potem są takie efekty. Przecież pendrive pod FAT32 można sformatować również pod Windowsem. Ściągnij sobie GParted, uruchom z niego PC z podłączonym pendrivem. W oknie, które Ci się pojawi, znajdź swoją pamięć, nadaj jej schemat MBR i format plików jaki sobie tam chcesz. Zaakceptuj swoje wybory i potem sprawdź pendrive pod Windows, powinno działać.

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Pendrive - Win 7 Problem po sformatowaniu

Ok, dzięki :)
    Jutro spróbuje, a co do wynalazkow pod windows idzie sformatowac pod fat32 pendrive do 32gb, ten mial 64 i juz nie szło.

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

5. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Masz racje, zapomnialem o tym. Jednak ja osobiscie nie ufam tym magicznym narzedziom do partycjonowania pod Windows, a taki GParted ratowal mnie wielokrotnie. Daj znac, jak juz sie tym zajmiesz.

Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk

6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Miałem tak jak Ty przedwczoraj, tez po Windowsie 7.
    Z tym że to mi się jakoś samo naprawiło że tak powiem...
    Pendrive był bez systemu plików i bez żadnej wielkości.

Wrzuciłem go do konsoli, i Xbox sobie z nim poradził normalnie, dostosowałem sobie go pod konsole.
    Wrzuciłem do laptopa i o dziwo go wykrył (Win7) no to format.
    Wszystko pomyślnie przebiegło i jak wrzuciłem do swojego desktopa też win7 to działał bez zarzutu :D

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Pendrive - Win 7 Problem po sformatowaniu

Tyle ze ja go formatowalem zeby podlaczyc pod konsole, ale konsola tez go nie wykrywa :-(
    Dzisiaj juz nie zdarzylem.. Ale jak jutro znajde czas to przetestuje program ktory polecil kolega wyzej

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum