Pendrive - Xbox

SeLeR

Świeżak
Świeżak
Siema.
Posiadam Pendrive Kingston 4GB z formatowaniem FAT32.
Gdy wkładam go do X-a, wchodzę w Ustawienia, Pamięć i wykrywa mi tylko Dysk Twardy.

Próbowałem dwóch wejść, i nie wiem co zrobić.

Z góry dziękuję, Pozdrawiam!...
 

simon_jr

Użytkownik
Użytkownik
Z tyłu jest jeszcze jedno może tam spróbuj.
Edit
Sprawdziłem, że w ustawieniach pamięci masowej też mi nie pokazuje pena
ale jak masz np jakiś film to wejdź przez bibliotekę filmów i powinno pokazać Urządzenie przenośne
 

SeLeR

Świeżak
Świeżak
Tak samo nie wykrywa jego...

Chcę skopiować sobie Save gry, jak to zrobić?

@Edit:
Tył nie pomógł.
 

simon_jr

Użytkownik
Użytkownik
Chyba nie da się kopiować savów na pendrive.
Przynajmniej u mnie nie widzę takiej opcji.
Mogę przenieść na pamięć wewnętrzna lub na dysk ale nie na pena

Co do pena najpierw spróbuj jakiegoś innego i zobacz czy wogóle Ci działają USB
 

SeLeR

Świeżak
Świeżak
Inne peny - też nic.
To chyba wina x3 USB-ków...
Simon_jr:
A to jak mogę przenieść savy na PC-ta, lub gdzieś, na kartę pamięcy X-a?
A jak można z dysku X-a przenieść na PC-ta?

Proszę o pomoc. ;)
 

dani19

Świeżak
Świeżak
Czy na pewno masz sformatowanego na FAT32? Mój nie działał jak był sformatowany NFTS.

Posformatowaniu na FAT hula aż miło.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie przeniesiesz na pendriva savów, możesz tylko na memorkę.
Z pendriva możesz oglądać filmy, zdjęcia i słuchać muzyki w odpowiednich zakładkach w dashu masz dostęp do pendriva.
 

SeLeR

Świeżak
Świeżak
W Win7 pisze, iż FAT32...
 

SeLeR

Świeżak
Świeżak
Czyli muszę kupić Kartę Pamięci np. 256mb + !HIT! Transfer Kit karta xbox <> PC !HIT! (911712905) - Aukcje internetowe Allegro
Takie coś?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
jeżeli chcesz przenieść na pc to musisz kupić transfer kit (np taki: http://www.allegro.pl/item907259452_hdd_transfer_kit_usb_kopiowanie_danych_kabel_x360.html ) lub wyjąć dysk z obudowy i podpiąc pod pc. (dysk to 2.5' sata)
 

Thaw17

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak kolega Touch mówi, nic nie przeniesiesz z konsoli na Pen Drive - NIC. Musisz mieć coś popsute z gniazdami USB, jeżeli próbowałeś innych. Ja osobiście swój dysk przenośny, którego trzeba pod prąd podłączyć, ma USB 2.0, 80GB. Również nie mogę podłączyć, a inne pen drive śmigają.
 

SeLeR

Świeżak
Świeżak
Touch!:
Jak podpiąć ten kabelek?
Z jednek strony USB, a z drugiej?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A z drugiej jest miejsce na tą wtyczkę w dysku.
 

wtorek1088

Świeżak
Świeżak
Heh nawiązując do problemu pana w pierwszym poście z pendrivem 4giga, to zformatuj pendriva i zrob update dash'a ja tak zrobilem i nawet nokie c6 z karta pamieci wykrywa mi jako memory card, mozna przenosić savy, wszystko nawet DLC
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Wiadomo , że można przenieść save'y z dysku/memorki na pendrive. O czym wy bredzicie. Niech kolega powie tylko jaką wersję dashboardu posiada.
Od wersji 2.09199 i wyżej Microsoft dał możliwość wykorzystania pendrive'a ( conajmniej 1GB , format FAT32) jako zwykłej pamięci xboksowej , a co za tym idzie możemy kopiować , przenosić , tworzyć save'y na pendrive.
 

Grajcar179

Banned
czyli można gry instalować na dysku?
 

FaHaC

Użytkownik
Użytkownik
sprubuj formatowania ale dokładnego nie szybkiego jak ja formatowałem na szybko też nie wykrywało
 

Do góry Bottom