1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive - "za mało miejsca na dysku".

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Angle, Kwiecień 13, 2011.

1. Angle

Angle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zottegem
    Witam. Posiadam pendrive ScanDisk o pojemności 7,43 GB. Chciałbym odpalić z niego grę Non Jtag. Po skonfigurowaniu go w konsoli, pokazuje mi, że jest na nim 6,9 GB wolnego miejsca. Gdy wpinam do PC i daje właściwości pokazuje mi jedynie 2 MB wolnego. Nic nie da się wrzucić...

Mógłby mi ktoś jakoś pomóc ?

Nie mam innego pendrive. Formatuje w FAT32.

Dziękuje z góry i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grę musisz wrzucić programem np.Party Buffalo Drive Explorer

4. RONINN

RONINN Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrób format NTFS , Fat32 nie ma takiej pojemnośći jakiej potrzebujesz . mam taki pendr. NTFS i Black ops na nim 7.00Gb .

5. Angle

Angle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zottegem
    Zrobiłem to po prostu odwrotnie - dawałem 6,9 GB systemowi zamiast dla pendrive. Pojawił się jednak nowy problem - minimalne miejsce, które zajęte musi być przez konsolę, to 255 mb. Sformatowałem więc w ten sposób i zacząłem kopiować grę - jak się okazało, Red Dead Redemption ma 7,23 GB, a wolnego miejsca mam 7,21 GB. Za mało o całe 0,02 GB... Istnieje jakiś sposób na to, aby zmniejszyć ilość miejsca zajętego przez 'system' bądź grę ? Nie ma chyba w niej DLC.

6. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Śmiech na sali , nie odpalisz normalnie , pierw musisz go sformatować pod konsolą na FAT32 , tobie chodzi o to że on przymuje pliki do 4gb.

Grę wgrywasz programem, jeżeli wrzucasz normalnie i tak nie wykryje Ci tej gry.
    Sformatuj go pod xboxem i całą pamięć daj dla konsoli.

7. bolekone

bolekone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    gdańsk
    prbuje wgrac Call of Duty Black Ops przez USBXTAFGUI_v44 ale brak miejsca bo konsola mi zabrała 512mb i zostaje 6,7gb a gra ma 6,8gb pen 8gb
    pomocy

8. pirania36

pirania36 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    domu
    słuchaj musisz wyczyścić całą pamięć w Linux'ie jakiś np Ubuntu 9 bo przy wielokrotnym formatowaniu jest zabierana pewna część pamięci
    pobierz za darmo obraz płyty linuksa nagraj na płytę i odpal z niej komputer a następnie uruchom program gparted i osuń wszystkie partycje oraz tablice na pamięci
    taką wyczyszczoną pamięć podłącz do konsoli i wybierz "skonfiguruj teraz" zostanie przypisana maksymalna możliwa pojemność do wykorzystania takiego pena nie możesz normalnie wykorzystywać w komputerze bo jest inny system plików który jest specjalny dla konsoli odpalasz specjalny program (np xtaf) który odczyta specjalny system plików

Wczytywanie...

Poleć forum