1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive zamiast dysku?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez k4mil, Lipiec 18, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. k4mil

k4mil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie wszystkich użytkowników. Kupiłem właśnie Xboxa Slim 4GB. Nie przemyślałem do końca sprawy i już widzę, że 4GB to zdecydowanie za mało. Chciałbym więc dodać pamięć do mojej konsoli, jednak jak najtańszym kosztem (na razie kasę, którą poświęciłbym na dysk 250GB wolę przeznaczyć na kilka gier) i stąd też moje pytanie. Czy można śmiało używać pendrive (8 czy np 16GB) zamiast dysku? Dodatkowej pamięci potrzebuję, aby instalować gry na pendrive (by działały w lepszej jakości).
    Chodzi o to, czy konsola nie będzie mulić, ciąć się itp. Jak to wygląda w praktyce? Czy ktoś używa pendrive, zamiast oryginalnego dysku? Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    Nie ma różnicy w szybkości działania.
    Podłącz pendrive (max 32GB), sformatuj z poziomu konsoli i jest gotowy do pracy.

4. k4mil

k4mil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Komornik190

Komornik190 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Legnica
    ja też tak robie kupiłem Patriota 8GB i nie widac czy zapisuje na dysku czy na pendrive bo działa bez zarzutów

6. k4mil

k4mil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a czy na pendrive można ściągać pełne gry za pomocą kodu?

7. vvv93

vvv93 Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Tak

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...
Status Tematu: